راه دسترسی به روستای کورم یکی از اولویت های مهم در حوزه راهسازی است

به گزارش تحریریه، سرپرست فرمانداری شهربابک گفت: راه دسترسی به روستای کرم یکی از اولویت های مهم در حوزه راهسازی است و لذا باید تمامی شرایط برای تسریع و پیشرفت این پروژه توسط شهر.

نویدی سرپرست فرمانداری شهربابک در جلسه بررسی رفع تعارضات و مشکلات پروژه راهسازی روستای کروم با اشاره به اینکه روستای کروم روستایی تاریخی با طبیعتی بکر و مردمانی پرتلاش، انقلابی، متعهد و متعهد است. با ایمان گفت: باید از ظرفیت ها استفاده کنیم با توجه به پتانسیل های موجود در روستا برای معرفی آن به عنوان یک روستای گردشگری در منطقه اقدام خواهیم کرد.

وی افزود: راه دسترسی به روستای کرم یکی از اولویت های مهم در حوزه راهسازی است و از این رو باید همه شرایط برای تسریع و پیشبرد این پروژه توسط شهرستان فراهم شود.

سرپرست فرمانداری شهربابک با اشاره به اینکه در صورت احراز شرایط و عدم اعتراض پروژه مرکز روستای کرم تا عید امسال به بهره برداری می رسد، گفت: باید تمامی شرایط برای پیمانکاران در پروژه های روستایی فراهم شود تا احساس امنیت بیشتر و اطمینان بیشتر در انجام پروژه های ساختمانی.

وی همچنین افزود: تفاهم بین شورایاران و دهیاران و مردم منطقه موجب تسریع در توسعه روستا می شود.

سرپرست فرمانداری شهربابک نیز از دهیاران و شورای اسلامی و مردم روستای کرم خواست تمام حمایت ها و کمک های خود را برای تسریع و پیشرفت این پروژه برای رفع ایرادات پروژه راهسازی این روستا انجام دهند.

نویدی سرپرست فرمانداری شهربابک نیز در پایان این جلسه برخی دیگر از مسائل و مشکلات روستای کرم را با حضور شورا و دهیاران منطقه بررسی و دستوراتی را صادر کرد.

  Türkiye'de kadın basketbolu: play-off yarı finalleri nasıl işliyor? Eskişehir Haber, Eskişehir Son Dakika Haberleri

پروژه راهسازی اطراف روستای کرم به طول 6 کیلومتر است که 3 کیلومتر آن آماده آسفالت و 3 کیلومتر در دست خاکبرداری با اعتبار کامل 27 میلیارد تومان و پیشرفت 40 درصدی است.

راه دسترسی به روستای کورم یکی از اولویت های مهم در حوزه راهسازی است

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید