راکت های حزب الله به ما فرصت نمی دهند که به پناهگاه برویم/نیروهایشان همه فعالیت های ما را زیر نظر دارند

گروه بین الملل رجانیوز: روزنامه صهیونیستی جروزالم پست در مقاله ای به قلم «نویل تیلور» تحلیلگر صهیونیست نوشت که تل آویو باید زرادخانه موشک های هدایت شونده حزب الله در لبنان را به عنوان یک تهدید استراتژیک بزرگ برای خود در کنار برنامه هسته ای ایران در نظر بگیرد.

من گزارش میدم رجانیوز; این تحلیلگر افزود: نیروهای حزب الله اخیرا فعالیت های خود را در مرز لبنان و فلسطین اشغالی گسترش داده اند. از جمله اینکه ده ها مرکز نظارتی و نظارتی راه اندازی کردند و گشت زنی های خود را افزایش دادند و تحرکات نیروهای صهیونیست را به صورت علنی رصد و مستندسازی کردند.

وی نوشت که حزب الله در مرز حضور دارد، بنابراین ما باید برای همه چیز آماده باشیم زیرا خطر و تهدید بسیار جدی است و هرگونه حمله غیرمنتظره در میانه درگیری با سوریه منجر به درگیری بزرگ در لبنان می شود.

روزنامه صهیونیستی جروزالم پست نیز به نقل از یک ژنرال صهیونیست درباره تهدیدات کنونی حزب الله علیه رژیم صهیونیستی نوشت: می دانیم که آنها -نیروهای تیپ رضوان حزب الله- اینجا هستند و اگر موشک داشته باشند، وقت کافی برای خروج نخواهیم داشت زیرا (( صهیونیست ها) شهر المطله (در شمال فلسطین اشغالی) بسیار نزدیک به مرز (با لبنان) است.

این ژنرال صهیونیست تاکید کرد: آنها (حزب الله) خیلی به هم نزدیک هستند، می دانیم. حزب الله می تواند علاوه بر هدف قرار دادن شهر المطله با موشک، از سه یا چهار محور به ما حمله کند.

به هر حال روزنامه صهیونیستی جروزالم پست نوشت که نیروهای حزب الله در سوریه تجربه کسب کرده اند و استقلال زیادی دارند، قدرت آتش بیشتری دارند و از مراکز دیده بانی و تشکیلات جنگی بهره می برند.

  مدیران فوری / اجرایی دو بانک دولتی منصوب شده اند

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید