رسانه های بین المللی فایل ویدئویی مرا دزدیدند

14430 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، امیررضا واعظ آشتیانی کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال که اخیرا با شبکه خبر مصاحبه کرده بود به انتشار مصاحبه خود در یکی از شبکه های فارسی زبان خارج از کشور واکنش نشان داد. واعظ آشتیانی در این خصوص پیامی منتشر کرد که به شرح زیر است:

«نام خدا
سلام
وی در روز پنجشنبه 15 مرداد 1401 ساعت 22:30 با کانال خبری برنامه فوتبال مگاله مصاحبه تصویری کوتاهی با اسکایپ با موضوع انتخابات در فدراسیون فوتبال و چالش های ایجاد شده توسط کمیسیون بدوی انتخابات انجام داد. سایت ورزش 3 حرف های من را به همراه عکس و حتی موارد دیگر هم پوشانده است.

دشمنان نظام همواره به دنبال فرصت طلبی و سوء استفاده در قالب رسانه های تصویری، شنیداری و نوشتاری هستند و از تلاش برای وارونه جلوه دادن اخبار و همچنین سرقت و جعل اخبار دریغ نمی کنند. از این رو شبکه بین‌المللی معاند فایل ویدیویی من را دزدید و ضمن برش بخش‌هایی از آن، با عنوان «لینک اینترنتی» در بالای تصویر از آن سوءاستفاده کرد و به مخاطب القا کرد که ارتباط مستقیم با مصاحبه‌شونده وجود دارد.

به نظر من این رسانه و امثال آن ارزش رسانه ای ندارد و من علاقه ای به انتشار اخبارم در این دسته از رسانه ها ندارم. همچنین هرگونه بحث کارشناسی و چالش های آن در عرصه ورزش به ویژه فوتبال، مربوط به آن نیست که آن را یک معضل درونی و دخالت افرادی مانند اینترنشنال که خود را به جعل اخبار و سوء استفاده از اخبار نشان داده اند، مرتبط بدانند.

  آخرین نفس های تار عنکبوت چیست / عصر جدید عملیات مقاومت فلسطین علیه اسرائیل چه پیامی دارد؟

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید