رسوایی جدید مهدوی کیا/ سرمربی امید تنها بازیکن حامل پرچم رژیم صهیونیستی!

اسطوره فوتبال عراق با تشریح دلبستگی خود به رژیم اشغالگر قدس، رسوایی بزرگی را برای سرمربی تیم امید به پا کرد.

به گزارش رجانیوس، ماجرای جنجالی حضور مهدی مهدوی کیا، سرمربی امیدهای ایران در یک بازی نمادین در رژیم اشغالگر قدس، ابعاد جدیدی آشکار شد.

*سکوت مهدوی کیا پس از پیوستن به صهیونیست ها

مهدوی کیا به عنوان نماینده ایران در این دیدار نمادین که میهمان افتخاری تیم ستارگان عرب بود با بی توجهی به قانون و ارزش های انسانی و اخلاقی با پیراهنی مزین به پرچم در مقابل اورام گرانت صهیونیستی حاضر شد. رژیم اشغالگر، اما سکوت کرد و توضیحات یا عذرخواهی کرد. این سکوت، ابهام در مورد آنچه پشت این حضور بود را بیشتر کرد.

در این دیدار نمادین که هفته گذشته به میزبانی قطر برگزار شد، ربیع الماجر و دو ستاره سرشناس دیگر فوتبال الجزایر در اوایل بازی به دلیل کمک مالی رژیم صهیونیستی در حمایت از فلسطین از حضور در این مسابقه انصراف دادند. اقدامات ستارگان سابق فوتبال الجزایر با هدف عادی نشدن روابط با رژیم صهیونیستی از طریق ورزش بود که تحسین بسیاری را نیز برانگیخت.

پس از این بازی مشخص شد که نواف التمیات از عربستان و عماد الحسینی از عمان در اقدامی در حمایت از فلسطین و عدم شناسایی رژیم جعلی صهیونیستی پرچم درج شده بر روی پیراهن خود را حذف کرده و بدون ورود به کشور وارد شده اند. پرچم این رژیم برای کشتن کودکان. این اقدام ستاره های عرب خشم صهیونیست ها را برانگیخت.

در پی برگزاری یک مسابقه جنجالی به نفع رژیم اشغالگر، کمیته ملی المپیک سوریه در حمایت از فلسطین، فراس الخطیب، ستاره سابق تیم ملی فوتبال را از شرکت در هر گونه فعالیت ورزشی منع و از این کمیته اخراج کرد.

  نسل جدید سامانه موشکی روسیه

* عذرخواهی ستاره سوریه از مردم فلسطین

این فوتبالیست کهنه کار سوری بلافاصله با صدور بیانیه ای از مردم فلسطین و دولت سوریه به دلیل قانون شکنی و بی احترامی به آرمان مقاومت عذرخواهی کرد.

یونیس محمود، کاپیتان سابق تیم ملی عراق، دیگر متهم این بازی تحت رژیم اشغالگر بود. او نیز مانند مهدوی کیا مورد انتقاد شدید مردم قرار گرفت.

* توضیحات یونس محمود و رسوایی جدید درباره مهدوی کیا

محمود در مصاحبه تلویزیونی خود ابعاد جدیدی از این بازی نمادین را فاش کرد که نشان می دهد رسوایی بزرگی برای مهدوی مهدوی کیا رخ داده است. طبق افسانه فوتبال عراق، همه ستارگان فوتبال عرب قبل از شروع مسابقه پرچم رژیم اشغالگر را به یک اندازه از روی پیراهن خود خارج کردند.

یونس محمود در گفت وگویی درباره حضورش در این دیدار و اتهامات وارده به او توضیح داد: قبل از بازی متوجه شدیم که پیراهن نمادین فیفا با پرچم اسرائیل مزین شده است. البته اولین کسی که متوجه این موضوع شد سامی الجابر سعودی بود. او به ما هشدار داد. این موضوع را در رختکن صحبت کردیم.

ستاره سابق فوتبال عراق ادامه داد: ما به عنوان کشورهای عربی در یک تورنمنت عربی حضور داشتیم. پس از مشورت با یکدیگر، همه با هم، تاکید می کنم همه بازیکنان عرب تیم، تصمیم گرفتیم پرچم رژیم اشغالگر را از روی پیراهن برداریم و وارد زمین شویم. به همین دلیل همگی موافق بودیم. اتهامات وارده به من صحت ندارد. باید داستان زندگی من را ببینید که هیچ وقت برای تیم ملی ام چیزی کم نگذاشته ام.

  اولتیماتوم بانک مرکزی فرصت 3 ماهه برای مردم

* مهدوی کیا تنها پرچمدار رژیم اشغالگر در تیم ستارگان عرب!

با افشاگری یونس محمود مشخص شد که تنها مهدوی مهدوی کیا پرچم رژیم اشغالگر را از روی پیراهنش برنداشته و سایر بازیکنان تیم ستارگان عرب پرچم این رژیم دروغین را پاک کرده اند. البته در تیم ستاره منتخب دو مهمانی افتخاری برگزار شد. جانی اینفانتیو، رئیس فیفا، که پیش از این اقدامات متعددی از خود نشان داده، از حامیان رژیم اشغالگر است.

رسوایی بزرگی بر سر سرمربی تیم امید در حالی رخ داد که پیش از این تصور می شد برخی ستاره های عرب پرچم را از رژیم اشغالگر حذف کرده اند اما توضیحات اسطوره فوتبال عراق نشان داد که تنها مهدوی کیا به عنوان نماینده ایران وارد زمین شده است.پیراهن مزین به پرچم رژیم صهیونیستی

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید