رقابت خودروسازان برای تولید بیشتر

به گزارش سرمقاله روزنامه العربی الجدید، چاپ لندن نوشت، شرکت های بزرگ خودروسازی جهان پیش بینی می کنند که فروش خودرو در سال آینده افزایش یابد. دلیل این امر افزایش فروش خودرو در چین به عنوان بزرگترین بازار خودرو و فروش انواع خودروهای جدید به ویژه برقی است.

بزرگترین خودروساز چین از احتمال افزایش 3 درصدی فروش خودرو در این کشور خبر داد که در نتیجه آن تعداد فروش خودرو در این کشور در سال آینده به 27.6 میلیون دستگاه خواهد رسید.

رقابت خودروسازان برای تولید بیشتر

ژو هایدونگ، معاون ارشد انجمن خودروسازان چین، گفت: این امکان وجود دارد که فروش خودروهای انرژی نو 35 درصد افزایش یابد و به 9 میلیون خودرو برسد.

در حالی که خودروسازان و سرمایه گذاران برای رکود بازار به دلیل رکود اقتصادی آماده می شوند، انجمن خودروسازان چین گفت که انتظار می رود افزایش حمایت های دولت باعث تقویت صنعت خودرو در سال آینده شود.

رقابت خودروسازان برای تولید بیشتر

از سوی دیگر، «مری بارا» مدیرعامل جنرال موتورز به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های خودروسازی جهان با بیان اینکه تقاضا برای خودروهای این شرکت همچنان بالاست، گفت: در حال حاضر تقاضا برای خرید خودروهای این شرکت همچنان ادامه دارد. فروش خودروهای آمریکایی در سال جدید افزایش خواهد یافت.

او پیش بینی می کند که فروش خودروهای جدید و کامیون های سبک در ایالات متحده در سال آینده به 15 میلیون نفر برسد.

پایان/

  حمله به سیگاری ها - بررسی تحریریه رسانه ها

دیدگاهتان را بنویسید