رقص بیگانگان خونخوار برای رهبر سایه اپوزیسیون / جشن کارفرما در ایام سوگواری کارمندان!

سیاست-گروه رجانیوز: به تازگی ویدئویی از مراسم تجلیل از “لادن برومند” رئیس بنیاد جهانی اتحاد برای دموکراسی در ایران منتشر شده است. در این عکس ها چهره هایی چون مسیح علی نژاد و دیگر فعالان اپوزیسیون حضور دارند. مردمی که در ماه های اخیر هر اتفاق خوب و مبارکی را محکوم و نابود کردند، زیرا برای به اصطلاح «انقلاب» آنها ویرانگر بود.

من گزارش میدم رجانیوز; جنبش ضد انقلاب لادن برومند را جشن گرفت. زنی که بسیاری از تحلیلگران او را یکی از مهم ترین افراد جنبش اپوزیسیون می دانند. او مسئول مسائل ایران در سازمان «کمک جهانی برای دموکراسی» است و می توان او را رهبر سایه اپوزیسیون نامید.

بنیاد جهانی دموکراسی که به اختصار NED نامیده می شود، یکی از نهادهای اجرایی ایالات متحده در سیاست های مداخله جویانه خود است.

%D9%86%D8%AF خبر اولیه

بنا به اعتراف خود، این بنیاد سالانه بیش از هزار کمک به گروه های سیاسی وابسته به ایالات متحده در سراسر جهان ارسال می کند. کمک هایی که آنها را به آمریکا وابسته می کند، به ویژه در سیاست.

برخی از کشورهایی که این بنیاد از فعالان سیاسی حمایت می کند عبارتند از عراق، سوریه، یمن، چین، کنیا، سودان، لیبی، شیلی، کوبا، ونزوئلا و 80 کشور دیگر که همگی از سیاست های مداخله جویانه غرب آسیب دیده اند.

%D9%84%D8%A7%D8%AF%D9%86 خبر اولیه

لادن برومند به عنوان رئیس امور ایران در این بنیاد از هیچ تلاشی برای تخریب وجهه ایران در افکار عمومی جهان فروگذار نکرده است. از تلاش های بی وقفه افشاگران آنها برای تحریم مردم ایران و حمله نظامی به کشورمان گرفته تا برگزاری نشست با سران کشورهای غربی، بخشی از این اقدامات است.

  منع امتناع دولت در بحث فروش خودرو در بورس، آنجا چه خبر است؟

آنها در دیدار با سران کشورهای غربی بر به رسمیت شناختن آنها اصرار دارند. به عنوان مثال، مسیح علی‌نژاد و کارفرمایش لادن برومند اخیراً با امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه دیدار کردند و از او خواستند «انقلاب ما را به رسمیت بشناسد و به ما در سرنگونی جمهوری اسلامی کمک کند».

%D9%81%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%B42 خبر اولیه

خط رسانه‌ای جنبش معاند در هفته‌های اخیر و همزمان با ناآرامی‌ها، زندگی عادی مردم را مختل می‌کند. طرحی که با اعتصاب اجباری، فشار بر فعالان فضای مجازی و همکاری برخی سلبریتی ها انجام شد. اکنون با فروکش شدن آشوب‌ها، این افراد به زندگی روزمره خود در کشورهای غربی می‌پردازند و به مردم ایران برای ادامه آشوب و آشوب و جلوگیری از عادی شدن شرایط سیاسی-اجتماعی تبلیغ می‌کنند.

اپوزیسیون با جشن و شادی جنبش ضدانقلاب بار دیگر فریبکاری و بی مسئولیتی خود را نشان داد. در حالی که این مهاجران هفته هاست که در ایران خشونت و جنگ را تبلیغ می کنند و این روزها از هیچ تلاشی برای بازگرداندن شرایط سیاسی-اجتماعی کشور به حالت عادی دریغ نمی کنند، حالا جشن ها و کنسرت های خود را برگزار می کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید