رنارد: من فرانسوی هستم، اما امشب از مراکش حمایت می کنم

گروه ورزش – رجانیوز: سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان می گوید در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2022 قطر از مراکش حمایت خواهد کرد نه تیم ملی کشورش!

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش تسنیم، هروه رنار که بین سال های 2016 تا 2019 هدایت تیم ملی فوتبال مراکش را بر عهده داشت، پس از 20 سال این تیم را به جام جهانی 2018 رساند و سه بار نامزد مربیگری قاره آفریقا شد و می گوید امشب (چهارشنبه) او در دیدار تیم های فرانسه و مراکش در مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2022 قطر، طرفدار شیرهای اطلس است.

سرمربی فرانسوی تیم ملی فوتبال عربستان در آستانه بازی امشب به رادیو مونت کارلو فرانسه گفت: من فرانسوی هستم، متولد فرانسه هستم و پاسپورت فرانسوی دارم اما در بازی امشب از مراکش حمایت خواهم کرد. متاسفم، اما از تیم مراکش حمایت خواهم کرد، زیرا این کشور مرا در کانون توجه قرار داد و مردمش عشقی را به من دادند که حتی تصورش را هم نمی کنید.

وی افزود: با این گروه از بازیکنان مراکش ماجراجویی شگفت انگیزی داشتم، کشوری که مردم آن عاشق فوتبال هستند.

آنها به کاری که انجام داده اند بسیار افتخار می کنند و کاملا لیاقت آن را دارند. آنها آنقدر پرشور هستند که ممکن است بیش از حد باشد، اما امروز داشتن چنین اشتیاق یک امتیاز فوق العاده است.

رنار با هشداری به فرانسه به پایان رسید: “وقتی احتمال برد شما در یک بازی زیاد است، چیزهای زیادی برای از دست دادن دارید.” اما مراکش چیزهای زیادی برای به دست آوردن دارد.

  دیدار مستقیم ایران و آمریکا؟

دیدگاهتان را بنویسید