روایت بسیجی از حمله شورشیان/ چاقو به گلویم زدند و گفتند لعنت بر نظام!

گروه سیاسی – رجانیوز: یکی از بسیجیان فعال که برای برقراری نظم و امنیت در اغتشاشات اخیر شرکت کرده بود، روایتی از مجروح شدن خود توسط اغتشاشگران گفت.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش مهر، محمدامین بختیاری از بسیجیان فعال تهران که در اغتشاشات اخیر برای برقراری نظم و امنیت در خیابان حضور یافته بود، درباره نحوه مجروح شدن خود توسط اغتشاشگران گفت: در روزهای ابتدایی اغتشاشات. در خیابان ولیعصر(عج) چند نفر از اغتشاشگران را دیدم که به سمت ماشین های آتش نشانی و آمبولانس ها کوکتل مولوتف پرتاب کردند.

وی ادامه داد: من و چند تن از نیروهای بسیجی به سمت آنها رفتیم اما به دلیل مسدود شدن جاده توسط معاندین، تعدادی از نیروها عقب ماندند. دو نفر از شورشیان را که به حسینیه فرار کرده بودند دستگیر کردیم و به اردوگاه بردیم. فرمانده گردان برای یافتن و دستگیری شورشیان باقی مانده به انتهای کوچه رفت.

بختیاری گفت: به تنهایی در لاین منتظر بودم تا فرمانده گردان برگردد، در این لحظه عده ای از شورشیان که در خانه ها پنهان شده بودند از پشت به من حمله کردند.

این فعال ادامه داد: دست و پایم را گرفتند و با چوب کتک زدند و الفاظ رکیک به کار بردند.

یکی از اغتشاشگران شروع به عکس گرفتن با گوشی کرد و دیگری چاقویی به گلویم زد و از من خواست سیستم را فحش بدهم. در آن لحظه به پرچم «حسین» نگاه کردم، به امام حسین (ع) ایمان آوردم و چشمانم را بستم و سکوت کردم. سپس فرمانده گردان از انتهای خط به سمت ما دوید و باعث فرار شورشیان شد.

  تورم ژاپن رکورد زد - بررسی های تحریریه رسانه ها

بختیاری تصریح کرد: عده ای از نیروهای بسیجی مرا با موتورسیکلت نزدیک نیروی انتظامی بردند تا به بیمارستان بروم. وقتی به نیروی انتظامی رسیدم عده ای شروع به پرتاب سنگ کردند. در این لحظه از حال رفتم و دوستانم بقیه ماجرا را برایم تعریف کردند.

وی گفت: بچه های نیروی انتظامی سپرهای خود را جلوی من گرفتند تا سنگ به من اصابت نکند و دقایقی بعد مرا به بیمارستان بردند و در بیمارستان هم عده ای از اغتشاشگران وقتی از ماجرا مطلع شدند. ، شروع به کتک زدن من کرد و مجبور شدیم بیمارستان را ترک کنیم و من را به بیمارستان دیگری منتقل کردند.

این فعال سیاسی ادامه داد: اغتشاش گران از تجهیزاتی مانند باتوم و شوکر استفاده کردند و بر اثر ضرباتی که به من وارد کردند چندین قسمت از بدنم آسیب دید به غیر از پایم فک و تعدادی دندان شکسته شد.

بختیاری ادامه داد: یک ماه بعد از این ماجرا با عصا و پای شکسته در تجمعات حاضر شدم و عده ای وسایلی را به سمت ما پرتاب کردند و من هم در آنجا مجروح شدم.

دیدگاهتان را بنویسید