روح وحدت در سیستان و بلوچستان جاری است

گروه سیاسی رجانیوز: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شیعه، سنی، سیستانی و بلوچ را نشانه یک ملت دانست و گفت: روح وحدت در سیستان و بلوچستان جاری است.

من گزارش میدم رجانیوزفرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شیعه، سنی، سیستانی و بلوچ نشانه یک ملت است، گفت: روح وحدت در سیستان و بلوچستان جاری است.

پاسدار حسین سلامی روز یکشنبه در جمع 15 هزار بسیجی سیستان و بلوچستان که در ورزشگاه دهکده المپیک زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: اگر بخواهیم نماد عزت، عزت، آزادی و آزادی را در قالب انسان به تصویر بکشیم، نماد سیستانی و بلوچستان است.

وی ادامه داد: امروز برای من روز غرور آفرین و فراموش نشدنی است، خاطره دلگرم کننده حضور باشکوه ملت متحد و حضور حماسی مردم سیستان و بلوچستان در خاطرم خواهد ماند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مردم سیستان و بلوچستان مظهر غیرت، دینداری و وفاداری هستند، گفت: مردمانی رزمنده نمونه، دلسوز، باوقار، ایثارگر، شجاع، مؤمن، پرتلاش و مرزنشینان

وی ادامه داد: وقتی شیعه و سنی در دفاع از مردم این سرزمین با هم شکنجه می شوند و خون مومن ترین مردم مانند شوشتری ها و محمدزاده ها با برادران سنی خود در یک حادثه تروریستی جمع می شود، منشا یک حادثه ناگسستنی است. وحدت.

شیعه و سنی سیستان و بلوچستان با هم مرتبط هستند

سرلشکر سلامی افزود: شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند و دشمنان همواره سعی در بر هم زدن این رابطه دارند.

وی با بیان اینکه بسیج درختی پربرکت است، امام خمینی (ره) نهال مبارکی را غرس کردند و رهبر معظم انقلاب این نهال مبارک را به درختی پربرکت تبدیل کردند و ادامه داد: بسیجیان ثابت قدم هستند و مانند صخره های سخت با دشمنان خدا می جنگند. استوار و شکست ناپذیرند، اما با مؤمنان مهربان و ملایم هستند.

  وزیر ارتباطات: هنوز چیزی تایید نشده است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه بسیجیان متدین و زاهد، درستکار، امر به معروف و نهی از منکر هستند و ملت را از بلایا حفظ می کنند، خاطرنشان کرد: هر جا سختی باشد بسیجیان آنجا هستند.

وی بیان کرد: بسیجی خالق بزرگترین حماسه ها در 43 سال تاریخ انقلاب بود. بسیجیان در دوران دفاع مقدس در سخت ترین شرایط برای بازپس گیری سرزمین های اشغالی بر دل دشمنان زدند و در نهایت اراده این ملت بزرگ را بر خیل عظیم دشمنان تحمیل کردند. دشمنان را بشکنید.

سردار سلامی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب دیروز جایگاه و نقش بسیج را به درستی ترسیم کردند، تصریح کردند: برای بسیج ما افتخار بزرگی است که در هر سیل و زلزله ای که در کشور رخ می دهد اولین کسانی هستند که به سوی بسیج می شتابند. کمک های مردمی آنها آرامش را به دل مردم این سرزمین آوردند.

وی ادامه داد: بسیجیان در رعایت اخلاص تمام وجود خود را برای دفاع از عزت این ملت گذاشتند.

رژیم صهیونیستی سقوط خواهد کرد

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: مطمئن باشید رژیم صهیونیستی فرو می پاشد اما این انقلاب آسیبی نمی بیند.

وی ادامه داد: توهمات دشمن که در ذهن خود علیه ایران اسلامی مطرح می کنند راه به جایی نمی برد، نظام مقدس جمهوری اسلامی قدرتمند است.

سرلشکر سلامی افزود: امروز دشمن، آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و آل سعود با تمام قوا به صحنه آمدند، اما قطعا این صحنه قیام بزرگ و این جنگ جهانی را به گورستان تبدیل خواهیم کرد. دشمنان آمریکا و اسرائیل و متحدانشان.»

  سفرهای استانی دولت به حالت تعلیق درآمد

وی بیان کرد: در صحنه سیاسی آمریکا رژیم صهیونیستی، فرانسه، آلمان، انگلیس و آل سعود با رسانه های تفرقه افکن خود سعی در ایجاد تنش در این سرزمین دارند اما این ملت کاملاً آگاه است.

فرمانده کل ارتش تصریح کرد: دشمن خواب های آشفته زیادی دارد، در توهم زندگی می کند، دشمن نمی داند این سرزمین و انقلاب قوی است.

وی افزود: شیعه و سنی امروز اینجا جمع شده اند و به عنوان یک سرباز کوچک در این سرزمین، در این مکان و در این روز مقدس به شما می گویم که ریشه های عظیم این انقلاب قوی تر از آن است که همه دشمنان بخواهند، حتی یک نفر از مردم. شاخه های این درخت خواهند افتاد و هرگز نخواهند توانست آن را قطع کنند.

دشمن با تمام قوا وارد صحنه شده است

سرلشکر سلامی تاکید کرد: امروز آمریکا، رژیم صهیونیستی، آل سعود و انگلیس با تمام وجود به صحنه آمدند اما قطعا این صحنه قیام بزرگ و این جنگ جهانی را به گورستان دشمنان تبدیل خواهیم کرد.

فرمود: امروز در یک طرف جبهه کفر با تمام وجود و در طرف دیگر جبهه اسلام است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: در این صحنه نمی‌توان وسط ایستاد زیرا یک طرف را آمریکا و اسرائیل رهبری می‌کنند و طرف دیگر را رهبر معظم انقلاب و رهبر معظم انقلاب. مردم مؤمن و انقلابی و در این شرایط باید راه مشخص شود.

وی افزود: نیروهای بسیجی ما با رهبری امام خامنه ای شکست های بزرگی را به دشمنان وارد کرده اند.

  آخرین آمار فروش سینمای ایران

دشمنان ایران دچار توهم هستند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین گفت: امروز کشور با یک جنگ جهانی عظیم مواجه است. تمامی تشکل های سیاسی نیروهای کفر و شرک از سراسر جهان با مزدوران و شاخه های داخلی خود به جنگ انقلاب، امنیت و وحدت ملی آمده اند.

وی اعلام کرد: تمامی تشکل های سیاسی نیروهای کفر و شرک با مزدوران و شاخه های داخلی خود برای مبارزه با انقلاب شکوهمند ملت آمده اند.

سرلشکر سلامی گفت: دشمن فکر می کند نظام سقوط می کند و در توهم رویاهای باطل خود زندگی می کند.

مردم سیستان و بلوچستان وطن پرست هستند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم این دیار به ویژه مرزبانان غیور سیستان و بلوچستان وطن پرست هستند، امنیت را هدیه خداوند می دانند.

وی گفت: به مردم سیستان و بلوچستان صمیمانه می گویم که رهبر معظم انقلاب از دیرباز در میان این مردم بوده و برای مردم این استان ارزش قائل است و همه مسئولان نظام نیز همین فکر را دارند.

سرلشکر سلامی افزود: امروز تمامی افسران سیستان و بلوچستان از بین بهترین نیروها برای خدمت به این مردم انتخاب می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید