روشهای دریافت سود سهام منصفانه

مشمولانی که در سال 1388 در اقدام های عدالت خواهانه شرکت می کنند که هنوز سود سهام عدالت خود را دریافت نکرده اند، می توانند با ثبت نام و تایید صلاحیت در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (sejam.ir) یا با وارد کردن شماره شبای معتبر در سایت sahamedalat.ir برای دریافت سود ثبت نام کنند. سایت اینترنتی.

به گزارش رجانیوس، سپرده گذاری مرکزی تسویه اوراق بهادار و صندوق (صمت) با صدور اطلاعیه ای خطاب به دست اندرکاران دادگستری که سود سهام خود را در سال 93 دریافت نکرده اند، از آنان خواست تا حد امکان شماره شبای بانکی خود را تعدیل کنند. -به زودی.

در این راستا بر اساس آخرین آمار بیش از دو میلیون و 300 هزار نفر از سهامداران مشمول اقدامات قضایی در سال 93 موفق به دریافت سود نشده اند که این افراد می توانند شماره شبای معتبر خود را در سامانه های سی دی ثبت و از دو طریق سود سهام خود را دریافت کنند.

ثبت نام و احراز هویت در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (sejam.ir) و درج شماره شبای معتبر در سایت sahamedalat.ir دو روشی است که مشارکت کنندگان در دادگستری می توانند شماره شبای بانکی خود را تغییر دهند.

در اطلاعیه بانک مرکزی آمده است: نامعتبر، بلوکه، راکد، مشترک (دو امضایی)، ارز و اعداد بلندمدت از مهمترین دلایل عدم دریافت سود سال 99 برخی از سهامداران است. همچنین کلیه سهامداران سهام عدالت می توانند اطمینان حاصل کنند. وجود شماره شبای معتبر خود در شرکت سپرده گذاری مرکزی با مراجعه به سامانه سجام و یا سایت سهام عدالت.

  ویروس کرونا؛ جنگ بیولوژیکی تمام عیار آمریکا علیه جهان

بر اساس این گزارش، سود سهام عدالت در سال 1388 برخلاف سال های گذشته که در یک مرحله واریز می شد، تقریباً در سه مرحله انجام شد که دو مرحله آن محقق شد. مرحله اول این سود در 28 اسفند سال گذشته و مرحله دوم در 14 تیرماه امسال پرداخت شد.

دیدگاهتان را بنویسید