رونق بازار وسایل نقلیه الکتریکی – بررسی رسانه های تحریریه

بر اساس گزارش سرمقاله، شبکه خبری قطری الجزیره می نویسد که سال 2023 دوره رونق فروش خودروهای اکولوژیک یا الکتریکی خواهد بود.

بر اساس این گزارش، شرکت های بزرگ خودروسازی جهان در حال برنامه ریزی یک انقلاب کامل در صنعت خودروهای الکتریکی هستند. به عنوان نمونه جگوار اعلام کرده است که این شرکت خودروهای برقی خود را از ابتدای سال 2025 به فروش خواهد رساند.

رونق بازار خودروهای برقی

رونق بازار خودروهای برقی

شرکت ولوو همچنین اعلام کرد که خودروهای برقی این شرکت در سال 2030 به بازار عرضه خواهند شد.شرکت بریتانیایی خودروهای اسپورت لوتوس نیز اعلام کرد که قصد دارد از سال 2028 تنها مدل های برقی را به فروش برساند.

کشورها و سازندگان بزرگ خودرو در سراسر جهان در حال رقابت برای تولید و توسعه خودروهای الکتریکی هستند که بهتر و بادوام تر از خودروهای قبلی خود باشند. این تلاش به یک مدل محدود نمی شود و هر شرکتی قصد خود را برای تولید انواع مختلف این خودروها با کارایی متفاوت اعلام می کند.

رونق بازار خودروهای برقی

در این زمینه، جنرال موتورز (GM) تعهد خود را برای سرمایه گذاری 7 میلیارد دلاری دیگر برای تامین مالی برنامه های خودروهای الکتریکی و اتوماتیک خود اعلام کرد. بر اساس اعلام این شرکت بزرگ آمریکایی، تا سال 2025، این شرکت 30 مدل جدید خودروی برقی را در سراسر جهان عرضه خواهد کرد.

هیوندای کره جنوبی نیز اعلام کرد که تا سال 2025 23 نوع خودروی الکتریکی جدید تولید خواهد کرد.

مرسدس بنز، تویوتا و سایر شرکت ها در میانه رقابت برای ورود موفقیت آمیز به این بازار پر رونق در آینده هستند.

پایان/

  هلال خیانت محض به کشور / خسارت زنگه 6 برابر بابک زنجانی است

دیدگاهتان را بنویسید