زاهدی وفا سرپرست وزارت کار شد

به گزارش رجانیوس، سخنگوی دولت گفت: پس از پذیرش استعفای حجت الله عبدالملکی از ریاست جمهوری، محمدهادی زاهدی وفا سرپرست وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی شد.

علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت صبح سه شنبه در نشست خبری هفتگی با اشاره به مصوبات اخیر هیئت دولت گفت: در این حوزه مصوب شده است.

وی افزود: در شورای عالی ایرانیان خارج از کشور پیشنهادی از سوی وزیر امور خارجه مبنی بر تغییر ترکیب این شورا برای توسعه بهتر امور ایرانیان خارج از کشور مطرح شد و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز به این توصیه اضافه شد. برای حمایت از نخبگان خارجی.”

بهادری جهرمی ادامه داد: علاوه بر این رئیس ستاد کل نیروهای مسلح یا معاون نظام وظیفه وی نیز برای رصد مسائل ایرانیان خارج از کشور به شورای عالی ایرانیان خارج از کشور اضافه شده است.

سخنگوی دولت در بخشی دیگر از سخنان خود به افزایش سفر مقامات خارجی به کشورمان اشاره کرد و گفت: امشب میزبان رئیس جمهور ترکمنستان و هفته آینده میزبان رئیس جمهور قزاقستان خواهیم بود. بود.

وی افزود: دولت در تلاش است تا از بازارهایی که تاکنون کمتر مورد توجه قرار گرفته اند بهره ببرد و بازارهای هدف منطقه ای و بازارهایی که دسترسی آسان دارند در اولویت هستند.

بهادری جهرمی همچنین در تشریح استعفای وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: روز گذشته استعفای دکتر عبدالملکی از سوی رئیس جمهور پذیرفته شد و از زحمات ایشان در مدت تصدی وزارت کار تشکر و قدردانی می کنیم. البته همکاری آقای عبدالمکی با دولت ادامه خواهد داشت و ایشان به عنوان مشاور رئیس جمهور فعالیت خواهند کرد.

  بایدن به زودی تحت معاینه پزشکی قرار می گیرد

سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: «دکتر محمدهادی زاهدی وفا به عنوان سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعالیت خواهد کرد».

دیدگاهتان را بنویسید