زخم مافیایی هفتاد خودرو از پارس هودرو بیرون آمد

همه ما نام مافیای خودرو را شنیده ایم، اما اگر می خواهید بدانید منظور از مافیای خودرو چیست، نگاهی به این داستان کوتاه چند روز اخیر بیندازید. خبر کوتاهی که به یکباره به یکی از داغ ترین اخبار این روزهای خودرو تبدیل شد، این بود: علیرضا زاهدیان، مدیرعامل پارس خودرو بازداشت شد.

برای ما مردم عادی که از همه چیز آگاه نیستیم، شاید خبر خوبی باشد که یک راننده خودرو دوباره اخراج شده است، بنابراین ممکن است اتفاقی در مسیر ارتقای کیفیت خودروها در کشور افتاده باشد. اما این همان خط باطلی است که مافیای عقده تار عنکبوت برای صید ماهی های خود از آب گل آلود جوی گرم و گلایه های مردم دنبال می کند.

مدیرعامل دستگیر شده پارس خودرو تنها 10 روز این شرکت را اداره کرد. اما مقدس بود. در آن سال ها، پرداخت نشدن باج به فرانسوی ها و مافیای خودروهای محلی کافی بود تا صنعت خودروسازی دردناک را به سمت بالا سوق دهد.

حالا زاهدیان برگشته بود تا کار نیمه تمام خود را تمام کند و مایه امید کسانی باشد که می خواهند صنعت و تولید کشور را سفید کنند. وی ادامه داد: در دوره اول تحریم خودرو هر کاری از دستش بر می آمد برای نجات صنعت خودرو از طوفان تحریم ها و تهدیدها انجام داد اما هزینه تلاشش دوری از این صنعت بود.

اکنون با گذشت تنها 10 روز از انتصاب مجدد وی، طبق آنچه در پست قبلی وی رخ داده بود، مافیا دوباره دست به کار شده و در شب غفلت و بی اطلاعی رسانه های هوشیار می خواهند او را از سمت ریاست پارس برکنار کنند. هودرو بکش پایین

  دانلود سریال Jeeran قسمت چهارم با لینک مستقیم

همه اینها در شرایطی است که علیرضا زاهدیان همچنان رئیس پارس خودرو از گروه خودروسازی سایپا است و در حالی که همه در حال حل مشکل هستند، مافیای فرصت طلب خودرو دندان طمع خود را برای این پست حساس و از طریق تار عنکبوت تیز کرده است. افراد مختلفی را برای جایگزینی می آورند.

برای مدیری که یادگار دوران دفاع مقدس است و شکوه و عظمت این روزها او را از دوران پیری دور نکرده و زندگی عادی را از تجمل دوری نکرده است همراه با دانش و تجربه سالها کار تخصصی در صنعت خودروسازی او را به مدیری انقلابی و متعهد اتفاقات ممکن است عجیب نباشند، اما صدها حسرت را برای مردمی که هنوز امیدشان ناامید نشده است، به همراه دارد.

مافیای خودرو هیولای هفتاد سر است که راضی به بلعیدن امکانات و ثروت های این مرز و بوم نیست و زمانی که احساس خطر کند هر چه را که در مقابلش می بیند ویران می کند. حتی اگر چند روزی از انتصاب مدیر شایسته و متعهد گذشته باشد. زخم‌های مافیای خودرو بر پیکره تولید و صنعت کشور هزاران برابر تحریم‌ها با هدف تضعیف ایران گران‌قیمت است.

دیدگاهتان را بنویسید