زمانی که رئیس سیا به ناتوانی خود در برابر ایران اعتراف کرد

گروه بین الملل رجانیوز: عکس رهبر انقلاب و پوتین در سفر اخیرشان به تهران، اگر موی سیاهی روی سرش باقی بماند، موهای سیاه برنزی باقی مانده را سفید می کند.

به نظر می رسد آمریکایی ها مانند برنز به مذاکراتی که معمولاً در یک یا دو جلسه ختم می شود عادت دارند و به مذاکره کنندگانی عادت دارند که جرات نه گفتن به آمریکا را ندارند، مذاکراتی که طرف آمریکایی در آن می آید. شکست خورده بیرون می آید و طرف مقابل شکست می خورد و از آن بیرون می آید تا همه چیز را از دست بدهد.

به گفته برنز، ایرانی‌ها مذاکره‌کننده‌ای متفاوت هستند که آمریکا تا به حال با آنها مذاکره نکرده است، زیرا مذاکره‌کننده ایرانی هرگز از موضع ضعف صحبت نمی‌کند، هرگز تسلیم تهدیدات آمریکا و حقوق هسته‌ای خود نمی‌شود. به طور مسالمت آمیز عقب نشینی کنید و اجازه نمی دهد آمریکا حق خود را از دست بدهد.

بنابراین امیدواریم رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که مسئول مذاکرات غیرمستقیم با ایران برای لغو تحریم‌های یکجانبه و غیرقانونی آمریکا علیه مردم ایران است، از سخنان برنز عبرت گرفته و عقب‌نشینی این توافق را به تأخیر نیندازد. تحریم های ناعادلانه علیه ایران اگر بخواهد موهای سیاه خود را حفظ کند.

منبع: علم

  شیائومی نیز در حال ورود به بازار خودرو است

دیدگاهتان را بنویسید