زمان شروع فروش اجاره ای ایران خودرو اعلام شد

15296 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، مدیرعامل لیزینگ ایران خودرو با اعلام این خبر گفت: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور تنظیم بازار و جلوگیری از سودجویی واسطه ها در فرآیند فروش محصولات، اقدام به فروش در قالب لیزینگ کرده است. .

حمید فلاح شعبانی با بیان اینکه از 15 مهرماه بخشی از تولید روزانه هایما S5 به صورت اقساطی عرضه می شود، گفت: در این طرح فروش هایما S5 با ارائه تسهیلات 300 میلیون تومانی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: تسهیلات 300 میلیون تومانی برای مدت سه سال با سود 21 درصد بدون کارمزد و در قالب 9 فقره چک سه ماهه در نظر گرفته شده و سند خودرو تا پایان سال جاری در رهن شرکت لیزینگ ایران خودرو خواهد بود. اقساط

شعبانی افزود: مشتریان برای خرید این محصول می توانند با مراجعه به درگاه فروش اینترنتی ایران خودرو و یا نمایندگی های مجاز نسبت به ثبت نام اقدام کنند و پس از تایید اعتبار، مراحل اخذ مدارک، ثبت نام نهایی و تحویل خودرو توسط داوطلب انجام می شود. .

وی با بیان اینکه متقاضیانی که دارای شماره ثبت فعال خودرو هستند نیز می توانند در فروش اجاره شرکت کنند، بر عدم خرید از خودروسازان داخلی در 18 ماه گذشته تاکید کرد و گفت: برای رفاه حال مشتریان خودرو تا پایان سه سال گذشته. اقساط بیمه و ضمانت خواهد بود.

مدیرعامل لیزینگ ایران خودرو به مزایای این روش برای مشتریان اشاره کرد و گفت: در شرایطی که مشتریان امکان دریافت وام خرید خودرو را ندارند، شرکت ایران خودرو در کنار مشتری می ایستد و شرایط مساعدی را برای خرید خودرو فراهم می کند. ماشین بدون واسطه و اقساطی .او میسازد.

  تعداد کشته شدگان در کرون به شش نفر رسید

وی خاطرنشان کرد: در مراحل بعدی فروش بر اساس شرایط بازار خودرو، سایر محصولات ایران خودرو به صورت پرداختی به مشتریان عرضه می شود.

وی از فروش اجاره ای خودروهای فرسوده در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این قسمت از فروش لیزینگی محدود به محصولات ایران خودرو نیست و محصولات سایر خودروسازان را نیز شامل می شود.

شعبانی از تمایل خود برای فروش اجاره نامه در سایر حوزه های غیر خودرویی از جمله لوازم خانگی خبر داد و گفت: هماهنگی های لازم با شرکت ایران خودرو موتور برای فروش اجاره موتور سیکلت انجام شده است.

وی تصریح کرد: در طرح های فروش اجاره، هماهنگی های لازم برای تامین اعتبار انجام می شود و نیازی به مراجعه مشتریان به بانک ها و موسسات مالی نیست.

شعبانی در پایان گفت: هماهنگی ها برای فروش محصولات به سایر خودروسازان از طریق لیزینگ ایران خودرو انجام شده است و نوع محصول و شرایط تحویل در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید