زمان عرضه 5000 دستگاه خودرو دانا در بورس مشخص شد

11274 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، 1000 دستگاه خودرو دنا پلاس سفید رنگ متعلق به گروه صنعتی ایران خودرو روز یکشنبه 4 آذرماه در بورس عرضه می شود. ایران خودرو قیمت پایه این خودرو را که 6 اسفند ماه سال جاری به خریداران تحویل می شود، 189 میلیون و 500 هزار تومان اعلام کرد. درصد پیش پرداخت روی این خودرو نیز 100 درصد است.

در اطلاعیه عرضه دستی دنا پلاس آمده است: هر کد ملی مجاز به سفارش یکی از کدهای منتشر شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو است و خریداران باید حداقل 18 سال سن داشته باشند.

همچنین افرادی که در فروش های قبلی و از ابتدای سال ۱۳۹۷ توانسته اند از شرکت های خودروسازی خرید کنند، نمی توانند ثبت سفارش کنند.

خریداران می بایست همزمان با تسویه مبلغ تراکنش در بورس (تا پایان مدت تسویه مجاز در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو در esale، یک پروفایل شخصی ایجاد و تکمیل کنند. ikco.ir.

لازم به ذکر است خریداران می بایست در زمان تعیین شده بیمه گذار مورد نظر خود را انتخاب نمایند که تکمیل وجه لوازم قانونی با پیامک به وی اطلاع داده می شود و علاوه بر انتخاب نماینده مجاز نسبت به واریز هزینه های اضافی شامل 4 میلیون و 371 اقدام نمایند. هزار و 310 تومان در ازای بیمه و شماره گذاری و کارمزد ثابت به اضافه 13 درصد مالیات و هزینه های قانونی بر اساس مبلغ معامله پرداخت می شود.

در صورت عدم پرداخت هزینه حداکثر تا 5 روز تقویمی پس از ارسال پیامک جهت تکمیل پرداخت اقلام قانونی، متناسب با تاخیر خریدار در واریز وجه اضافی، زمان تحویل خودرو تغییر کرده و مشتری مکلف به پرداخت جریمه ای به میزان یک دهم ارزش معامله به ازای هر روز تاخیر از محل تحویل خودرو.

  ناآرامی به دولت سرایت کرده است!

به گزارش کالاخبر، امکان انتخاب رنگ ها و ویژگی های سفارشی نیز وجود دارد.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید