زوج خودرویی دولت سیزدهم آب پاکی را روانه بازار کردند

12923 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، منوچهر منطقی معاون حمل و نقل کشور برای سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت آب سالم به بازار خودرو ریخت و صراحتا از ادامه قرعه کشی خودروهای داخلی تا پایان سال خبر داد.

سیاست‌های فاطمی امین و معاون حمل‌ونقل وی منوچهر منطقی بازار خودرو را به ستوه آورد و هر دو هیچ ایده‌ای برای ساماندهی بازار خودرو و احیای صنعت خودروی کشور و همچنین سیاست پیشبرد برنامه‌های واقعی برای آینده و هدر دادن نشان ندادند. زمان.

خودروی این زوج عملاً 18 ماه از 13 ماهه دولت سیزدهم را باخته است و البته مشخص نیست که آیا قرعه کشی تا پایان سال 1401 برچیده می شود و سرنوشت وعده های فاطمی امین در شهریور 1400 متضرر نمی شود.

عملکرد منطقی در شرکت ایران خودرو نیز یکی از بدترین دوره های این شرکت خصوصی دولتی است و اکنون فردی با چنین شکستی در ایران خودرو وظیفه تعیین تکلیف کل صنعت حمل و نقل کشور را بر عهده دارد. .

دودفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو، گفت: واردات خودرو به دلیل ضعف های اداری تا شهریورماه ادامه دارد و این یکی دیگر از مصادیق مدیریت زوج خودرویی دولت سیزدهم است که در نظر دارد یک کار ساده را انجام دهد که 45 روز زمان می برد. به مدت 4 ماه و بازار را در تاریکی نگه دارید.

پایان /

  این کشور بازار پوشاک ایران را در دست گرفته است

دیدگاهتان را بنویسید