ساختمان بیمارستان 150 تختخوابی شهربابک به زمین خورد

13210 خبر اولیه

به گزارش خبرنگار تحریریه، این بیمارستان در زمینی به مساحت 20 هکتار با زیربنای 21 هزار متر مربع و با وام 600 میلیارد تنی با همکاری شرکت ملی صنایع مس ایران و دانشگاه علوم پزشکی تعمیر شد.

فرماندار شهربابک در گفتگو با خبرنگار تحریریه گفت: 20 میلیارد تن اعتبار از محل اعتبارات نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی برای احداث بیمارستان جدید شهربابک در ردیف بودجه لحاظ شده است.

کاسم شمسی گفت: بر اساس تصمیم مجمع عمومی مس و هیات مدیره شرکت ملی صنعت مس ایران زمین در اختیار علوم پزشکی کرمان است.

وی افزود: از شهرداری و شورای اسلامی شهربابک تشکر می کنیم چرا که مجوز ساخت بیمارستان 3 میلیارد تن هزینه داشته است اما شهرداری و شورای اسلامی شهر این مجوز را به صورت رایگان صادر کردند.

شمسی با اشاره به اینکه این بیمارستان بر اساس استانداردهای روز دنیا در حال ساخت است، خاطرنشان کرد: 20 هکتار برای این بیمارستان در نظر گرفته شده که بنا به تشخیص مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان 7 هزار متر دیگر به زیربنای آن اضافه شده است.

فرماندار شهبابک افزود: بیش از 20 پیمانکار در مناقصه بیمارستان شرکت کردند که طی روزهای آینده پیمانکار آن مشخص می شود.

وی گفت: برای ساخت پایه و اسکلت بیمارستان 90 میلیارد تن اعتبار نیاز است که این میزان توسط خدمات اجتماعی مجتمع مس شهربابک تامین می شود.

فرماندار شهبابک افزود: از بین همه مسئولان به ویژه نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان، مدیر عامل شرکت ملی صنعت مس ایران، مدیرعامل مجتمع مس شهربابک شهبابک و شورای اسلامی، ادارات آب، برق، گاز و غیره از دستگاه های اجرایی ذیربط که برای ساخت این بیمارستان تلاش کردند تشکر می کنم.

  فریب کارت تاج را نخورید

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید