ساخت سریال برای فرماندهان دفاع مقدس

معاون سیما از ساخت سریالی با موضوع سرداران شهید محمد بروجردی، حسن باقری و صیاد شیرازی خبر داد.

به گزارش رجانیوس به نقل از باشگاه خبرنگاران، حمید شاه آبادی قائم مقام سیما در یادداشتی با اشاره به درخشش اثر فاخر مقام مهدی و قبول سیمرگ بهترین فیلم چهلمین جشنواره فجر نوشت:

فیلم معروف «وضعیت مهدی» نماینده معروف رسانه ملی در چهلمین جشنواره فیلم فجر بود که به بخشی از زندگی و شهادت سردار شهید مهدی باکری پرداخت.

سیمرغ بهترین فیلم و 4 سیمرغ دیگر در رشته های بهترین کارگردانی فیلم اول، بهترین صدابرداری، بهترین جلوه های ویژه، بهترین موسیقی متن همراه با استقبال خیره کننده منتقدان و مخاطبان در جشنواره فجر امسال برای این فیلم باشکوه. نشان داد که حراست مقدس سینما ظرفیتی تمام نشدنی برای خلق آثار هنری دارد و برخورد حرفه ای و هوشمندانه با مضامین و الگوهای انقلاب، شور و نگاه سینمادوستان واقعی را برمی انگیزد. همچنان که امروز «مقام مهدی» به برگ زرین و باشکوهی در تاریخ هنر ایران تبدیل شده است.

هادی حجازی فر و تهیه کنندگان «مقام مهدی» به نیکی نشان دادند که بهترین های عرصه هنر نه با هیاهو و درخشش، بلکه با سکوت جایگاه خود را پیدا نمی کنند. اگرچه گروه برای تولید این فیلم با موانع و مشکلاتی مواجه است، اما حمایت از صدا و سیما همچنان ادامه دارد.

سرداران و شهدای دوران دفاع مقدس نمونه های بی بدیل حقیقت و اخلاص هستند و نمایش آنها نیازمند تلاش خالصانه و خالصانه است. اتفاق مهمی که برای فیلم «وضعیت مهدی» رخ داد و حاصل تلاش گروه سازنده این اثر، به اثری شاعرانه و نافذ تبدیل شده که چشم بینندگانش را بیش از پیش آزاردهنده دلشان می کند. این فیلم اگرچه به زندگی و مبارزات شهید مهدی باکری و یارانش از جمله شهید حمید باکری می پردازد و به بخشی از تاریخ جنگ تحمیلی مانند عملیات بدر و خیبر می پردازد، اما می تواند روحیه ای برای جامعه امروزی به ویژه مسئولان داشته باشد. و رهبران در حل مشکل و مدیریت بحران. فیلمی که پیچیده ترین موقعیت های نظامی و همچنین زیباترین لحظات زندگی شهیدان مهدی و حمید باکری را با داستانی ساده و روان به تصویر می کشد و به مخاطب این فرصت را می دهد که دقایقی را با این شهدا خلوت کند و دعا کند. با آنها.

  واردات چندین کشتی تکنولوژی و وزیر دروغگوی چشم ملت!

به همه عزیزان و به خصوص عاشقان مهدی و حمید باکری این نوید را می دهیم که در آینده نزدیک شاهد مینی سریال «عاشورا» با داستان شجاعت و حماسه آفرینی لشکر 31 عاشورا سیما باشید. یکی از برنامه های سیما ساخت مینی سریال با نسخه سینمایی است.

رفتن به گوشه هایی از زندگی شهید باکری اولین تلاش معاون سیما در این راه بود که خوشبختانه با موفقیت همراه بود. دو مینی سریال دیگر با نام‌های «عملیات مهندسی» برای سازمان منافقین و «فرار» برای حذف و فرار بنی‌صدر نیز در دست تولید است. همچنین در آینده ای نزدیک سریال سرداران شهیدان محمد بروجردی، حسن باقری و صیاد شیرازی به فاز تولید می رسد.

در پایان به هادی حجازی فر، حبیب الله ولی‌نژاد و همکارانش در تهیه‌کنندگی موقعیت مهدی برای ارائه هنرمندانه زندگی یکی از درخشان‌ترین ستاره‌های کهکشان انقلاب و موفقیت در جشنواره فیلم فجر تبریک می‌گویم. شما.

دیدگاهتان را بنویسید