سال آینده مدارس حضور دارند

آیین نامه رتبه بندی معلمان در کمیسیون تلفیق مجلس بررسی شد و مقرر شد این مصوبه در اولین جلسات هیئت دولت نهایی شود و در دستور کار جلسه هفته آینده هیئت دولت قرار گیرد.

به گزارش رجانیوز به نقل از میزان، یوسف نوری در حاشیه نمایشگاه هم افزایی مدیریت در ایران در خصوص قانون رتبه بندی معلمان گفت: این موضوع در کمیسیون تلفیق مجلس مطرح شد و توافق کردند که باید اقدام شود. در اولین جلسات دولت آیین نامه نهایی شود و امکان پذیر است باید در دستور کار جلسه هفته آینده دولت قرار گیرد.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: فرهنگیان انتظار دارند قانون رتبه بندی معلمان با سرعت بیشتری اجرایی شود. اما باید مراحل قانونی طی شود، مقررات هنوز نهایی نشده است.

وی در خصوص بازگشایی مدارس و شرایط کرونا گفت: در شرایط اپیدمی، مدرسه آخرین مکان تعطیل و اولین مکان بازگشایی است. البته توصیه های بهداشتی باید رعایت شود. در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا مصوب شد که مدارس و دانشگاه ها در سال آینده حضور داشته باشند و در صورت وجود مورد، ستاد کرونا اعلام کند.

نوری با اشاره به استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان گفت: برای اینکه بتوانیم از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در مدارس استفاده کنیم، موسساتی ایجاد کرده ایم و امروز هم شاهد حضور شرکت های دانش بنیان هستیم. در این نمایشگاه

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به لزوم هم افزایی دستگاه ها نیز تصریح کرد: باید از مردم برای اعمال حکمرانی شایسته استفاده کنیم که این راهبرد از ابتدای انقلاب تاکنون مورد تاکید بوده است. رئیس جمهور در دولت سیزدهم ثابت کرده است که توجه ویژه ای به حضور مردم دارد و وزارتخانه ها نیز از این سیاست دولت پیروی می کنند.

  فروش ویژه دستگاه تصفیه آب فیلتری مینروا

دیدگاهتان را بنویسید