ساماندهی ترافیک پایتخت برای ایام عرفه و کربان بایرام

معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت درباره ساماندهی ترافیک پلیس برای اقامه نماز عرفه و نماز عید سعید قربان در تهران توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش رجانیوز، سرهنگ محمد رزاقی در خصوص ساماندهی ترافیک پایتخت برای ایام عرفه و کربان بایرام گفت: به دلیل برگزاری مراسم دعای روز عرفه از ساعت 14 امروز در مکان های پرتردد اماکن مذهبی به ویژه حسینیه ها. ، امامزادگان و سایر اماکن مذهبی، پلیس به صورت مستمر حضور خواهد داشت. باید راه بندان ها را حل کند.

وی افزود: بسیاری از مردم تمایل دارند با موتور به این مراسم بروند، لذا از شهروندان می خواهیم موتور خود را در پارکینگ های تعیین شده پارک کنند و از پارک در حاشیه خیابان و پیاده روها خودداری کنند.

معاون عملیات ترافیکی پایتخت ادامه داد: پلیس با مردم همکاری می کند و تلاش می کند تا نظم خوبی در جاده های منتهی به مراسم برقرار کند و نیروی انتظامی زیر نظر پلیس نیست.

وی با بیان اینکه نماز عید سعید قربان ساعت 8 صبح روز یکشنبه در مصلی تهران اقامه می شود، گفت: ماموران نیروی انتظامی در معابر منتهی به مصلی امام خمینی (ره) حضور خواهند داشت و از ساعت 6 صبح مقررات منع رفت و آمد را اعمال می کنند.

به گفته سرهنگ رزاقی، از ساعت 6 صبح فردا (یکشنبه) در محورهای شهیدان سلیمانی و مدرس و همچنین خیابان های کنبرزاده و بهشتی، توقف هرگونه وسیله نقلیه در این محورها ممنوع است و از نمازگزاران تقاضا داریم خودروهای خود را به همراه داشته باشند. در پارکینگ های خاص

  آیا اضافه پرداختی خودروسازان مسترد خواهد شد؟

دیدگاهتان را بنویسید