سایپا در خیابان های آمریکای لاتین بیداد خواهد کرد

14507 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، محمدعلی تیموری، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ضمن ارائه گزارشی از عملکرد گروه خودروسازی سایپا در حوزه محصولات جدید، گفت: گروه خودروسازی سایپا برنامه های خوبی در زمینه تولید محصولات جدید و پیشرفته دارد. محصولات و اطلاعات اقدامات خوبی در حال انجام است و به زودی محصولات جدیدی را به بازار معرفی خواهد کرد.

وی افزود: صنعت خودرو یکی از صنایع مهم هر کشوری است که نقش مهمی در ایجاد توسعه پایدار دارد و سایر صنایع مهم کشور را تحت تاثیر قرار می دهد و سایپا آمادگی دارد با همکاری ونزوئلا محصولات خود را به صورت مشترک تولید و توزیع کند. بازار در این کشور کند است.

وزیر حمل و نقل ونزوئلا در این نشست ضمن قدردانی از عملکرد گروه خودروسازی سایپا، گفت: امروز در بازدید از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا، چندین مدل خودروی جدید را مشاهده کردم که به زودی وارد خط تولید می شود. سایپا و محصولات مدرن و به روز آنها یک روز هستند.

وی با بیان اینکه سایپا گل سرسبد صنعت خودرو در ایران است و نقش موثری در ارائه خدمات به مردم و توسعه فناوری های نوین در ایران ایفا می کند، گفت: سایپا در حوزه فناوری و فناوری به رشد و پیشرفت چشمگیری دست یافته است. بسیار ارزشمند است و امیدوارم به زودی بتوانیم کارخانه سایپا در ونزوئلا را با همکاری گروه خودروسازی سایپا احیا کنیم.

رامون بلاسکوز گفت: کارخانه ونیراتو که قبلا در ونزوئلا تاسیس و فعالیت می کرد در حال حاضر زیان ده و غیر فعال است و ما تمام کمک های لازم را برای احیای این کارخانه انجام خواهیم داد.

  در دهه 90 با انباشت چالش های اقتصادی مواجه بودیم/ رویکردهای جدید و پرطرفدار دولت دلگرم کننده است/ تعارض هایی که مشاهده می شود اغلب پوچ و نشات گرفته از خیالات و توهمات و اغلب شرورانه است/ انتظار افزایش 100 درصدی شرکت های دانش بنیان را دارم.

وی خاطرنشان کرد: طبق برنامه به 10 هزار خودرو نیاز است که به زودی از سایپا خریداری می کنیم و این خودروها به صورت CKD و CBU به ونزوئلا می آیند و در آنجا مونتاژ و وارد بازار کشور می شوند.

وزیر حمل و نقل ونزوئلا افزود: در صورت تحقق این امر می توان محصولات گروه سایپا را به سایر کشورهای منطقه صادر کرد و بر این اساس می توان با توجه به منافع دو کشور به توسعه و شکوفایی کشورها کمک کرد. ” “

وی تصریح کرد: این رابطه منجر به توسعه و شکوفایی صنعت خودروسازی ونزوئلا می شود که کمک بزرگی به صنعتی شدن این کشور و در نهایت تقویت دوستی دو کشور خواهد بود.

لازم به ذکر است وزیر حمل و نقل ونزوئلا و هیئت همراه از مرکز تحقیقات و نوآوری گروه خودروسازی سایپا بازدید و در جریان آخرین دستاوردهای گروه سایپا در تولید محصولات جدید قرار گرفتند.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید