سران کلاب توجه ویژه ای به سیستان و بلوچستان دارند

گروه سیاسی رجانیوز: در حوادث اخیر تمام قدرت رسانه های غربی معطوف سیستان و بلوچستان و ایجاد اختلاف بین این مردم بود، اما مردم ما به نظام وفادار بودند و خود را به سینه دشمن انداختند.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش تسنیم، مولوی نذیر احمد سلامی صبح امروز در همایش «تحکیم وحدت و همدلی» که با حضور هیئتی از رهبر معظم انقلاب در سیستان و بلوچستان و جمعی از علما، بزرگان، ریش سفیدان، سران برگزار شد. از طوایف، نخبگان و مدیران شیعه و سنی. این استان ضمن خیرمقدم به اعضای هیئت رهبری، گفت: مردم سیستان و بلوچستان اعم از شیعه و سنی به توصیه قرآن مبنی بر «رحمت الله» عمل کرده اند. دیگری” از گذشته های دور.

نماینده مردم استان سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: اعزام هیئت ویژه رهبر معظم انقلاب به سیستان و بلوچستان نشان از اهتمام ویژه ایشان به این خطه از کشور دارد و این نگرانی به وضوح مشهود بود. در عملکرد او در لحظات مختلف قابل مشاهده است.

وی خاطرنشان کرد: سیستان و بلوچستان به دلیل هم مرز بودن با کشورهایی که امنیت پایداری ندارند گاهی درگیر چالش هایی می شود و در این مسیر آمریکا تمام تلاش خود را برای ایجاد اختلاف در استان به کار می گیرد اما اتحاد مردم اجازه نداد نقشه های دشمنان در این منطقه از کشور برای اقدام

مولوی سلامی با اشاره به حوادث تلخ 17 مهر در زاهدان گفت: در حوادث اخیر تمام توان رسانه های غربی معطوف سیستان و بلوچستان و ایجاد اختلاف بین این مردم بود اما مردم ما با وفاداری به نظام. و با حفظ وحدت، سینه دشمن را دور بریز».

  امام جماعت سابق مسجدالحرام بازیگر شد!

این عالم اهل سنت با اشاره به اینکه مردم سیستان و بلوچستان بیشترین مشارکت را در انتخابات مختلف داشتند، گفت: مردم قانع و محترم سیستان و بلوچستان به ندرت عیب خود را به بیگانگان می دادند که این امر حکایت از عزت و عزت مردم و وحدت دارد. و وحدتی که در استان حاکم است.

وی با تاکید بر اینکه مردم سیستان و بلوچستان پایبند به اسلام و پایبند به نظام هستند و هیچ گاه از حق نظام تسلیم نشده اند، گفت: باید بیش از هر زمان دیگری برای این مردم ارزش قائل شویم.

دیدگاهتان را بنویسید