سردار سلام: به اندازه کافی سلاح موثر داریم

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه حمایت ما سلاح نیست، عزم، اراده و ایمان است، گفت: با این وجود سلاح های به اندازه کافی موثر با دانش بومی در اختیار داریم.

به گزارش رجانیوس به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر حسین سلامی در مراسم افتتاحیه دو پایگاه جدید موشکی و پهپاد سپاه از اقدامات انقلابی و آینده نگر نیروی هوافضای سپاه در جهت پیشبرد راهبرد دفاعی جمهوری اسلامی ایران تقدیر کرد. : ما از دست خالی حرف می زدیم و می جنگیدیم، در عین حال در جبهه دشمنان پیروز شدیم، اما امروز هم ایمان داریم، هم امام و هم فرمانده، یک ملت و آرمان داریم. اما به لطف خدا دست ما پر است.

سلامی تجلی قدرت واقعی را در موشک، پهپاد، پدافند، هواپیما و شناور برشمرد و خاطرنشان کرد: اما ریشه این قدرت و ماهیت و خلقت آن در باورها، اعتقادات و قلب و ذهن انسان هاست.

وی با بیان اینکه با قدرتی که به هیچ یک از طاغوت ها داده می شود، مبارزه نمی شود، افزود: ارتش که امروز بسیار مجهز شده بود، 10 دقیقه از نیروهای آمریکایی در افغانستان نمی جنگید.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه حمایت ما سلاح نیست، بلکه عزم، اراده و ایمان ماست، گفت: با این حال بحمدالله با دانش بومی به اندازه کافی سلاح موثر داریم.

  ایران از سکوت عمدی آژانس بین المللی انرژی اتمی در برابر زرادخانه رژیم صهیونیستی انتقاد کرد

دیدگاهتان را بنویسید