سرقت اطلاعات در مورد شرکت تسلا – بررسی رسانه های تحریریه

7282 خبر اولیه

بر اساس سرمقاله به نقل از Varge، در نسخه شکایت، تسلا جکوف را به دانلود اطلاعات از دستگاه های شخصی خود و امتناع از بازگرداندن آن متهم کرد. این شرکت همچنین ادعا می کند که کارمند در مورد سابقه و مهارت های خود در رزومه خود دروغ گفته است.

او در ژانویه امسال به عنوان مهندس حرارت در تسلا شروع به کار کرد و به طراحی سیستم های خنک کننده Dojo کمک کرد.

Dojo یک کامپیوتر آموزشی شبکه عصبی تسلا است که مقادیر زیادی از داده های مورد استفاده برای آموزش نرم افزار هوش مصنوعی در وسایل نقلیه تسلا را پردازش می کند. طبق این شکایت، جکوف به داده های خنک کننده دوجو و سایر اطلاعات محرمانه مرتبط با پروژه دسترسی داشت.

تسلا می گوید با همه مهندسان قراردادی امضا کرده است تا از افشای یا ذخیره اطلاعات محرمانه در مورد دوجو خودداری کنند. این شرکت ادعا می کند که یاتسکوف با حذف اطلاعات محرمانه تسلا از دستگاه ها و حساب های کاری و دسترسی به داده های دستگاه های شخصی خود و ایجاد اسنادی حاوی جزئیات محرمانه در مورد پروژه Dojo بر روی رایانه های خود، قانون را نقض کرده است. این شرکت می گوید دریافته است که ایمیل های حاوی اطلاعات محرمانه تسلا از آدرس ایمیل شخصی او به ایمیل تجاری او ارسال شده است.

تسلا همچنین در این شکایت ادعا می کند که یاتسکوف، هنگامی که در مورد وضعیت سؤال شد، اعتراف کرد که اطلاعات محرمانه را در دستگاه های شخصی خود نگه داشته است.

تسلا در 6 آوریل 2022 به او مرخصی اداری داد و از او خواست که دستگاه‌هایش را برای بازیابی اطلاعات دزدیده شده تحویل دهد، اما جکوف یک لپ‌تاپ جعلی در اختیار تسلا قرار داد تا هرگونه شواهدی علیه او پنهان کند.

  بازدارندگی نانومتری تایوان در برابر چین

هیچ یک از اطلاعات لازم در لپ تاپ یافت نشد. این مهندس در 2 مه استعفا داد. تسلا از Jackov برای خسارات و خسارات وارده به نمونه‌ها شکایت می‌کند و همچنین به دنبال حکم دادگاه است تا جکوف را مجبور به بازگرداندن اطلاعات طبقه‌بندی شده کند.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید