سرلشکر سلامی: فناوری های نوین دریایی در اختیار داریم/ شناورها زیرساخت مایع نیروی دریایی کشور هستند

فرمانده سپاه از شناورها به عنوان زیرساخت مایع نیروی دریایی کشور یاد کرد و گفت: فناوری های مرتبط با کیفیت کشتی های جنگی را داریم و کشتی ها هویت واقعی تاکتیک های ما هستند که حامل پیام های راهبردی در دریا هستند. “

به گزارش رجانیوس، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه به همراه دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده ناوگان سپاه از مراکز و یگان های مستقر در دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه ای بازدید کردند. ) حضور داشت.

سرلشکر سلامی در این مراسم از اساتید و دانشجویان دانشگاه امام خامنه ای (مدظله العالی) به عنوان آینده سازان نیروی دفاعی ایران در دریا یاد کرد و تاکید کرد که سپاه پاسداران اجازه تهاجم به کشور را نخواهد داد. : ایستادگی و حمایت ملت عزیز ایران اسلامی از کلمه حق، توطئه های دشمن را از بین می برد.

فرمانده سپاه، انقلاب اسلامی ایران را وسیله تحقق سنت های الهی دانست و گفت: خداوند در بستر انقلاب سنت غلبه بر مستضعفان بر مستکبران را برای وارث سرزمین و سنت عدل الهی قرار داده است.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه شما مریدان ملبس به جامه جهاد باشید، برای احقاق حق جهاد آماده باشید، گفت: شما زینت ولایت، سپر ذهن و زره محکم پاسداری از امت اسلامی هستید. .

فرمانده سپاه با اشاره به اینکه قبل از انقلاب تمام سازه های قدرت ما را دیگران ساخته بودند، تاکید کرد: این بدان معناست که پایه های قدرت ما در دست دیگران بود اما به خدا بعد از انقلاب اسلامی به این قدرت دست یافتیم. و تکنولوژی و دشمنان از آن می ترسند.

  طرح جدید و محتمل برای عرضه انبوه خودروهای خارجی در اداره دولتی

وی افزود: برای مستقل بودن نیازمند استقلال در علم، فناوری، تولید برق، اقتصاد و فرهنگ هستیم که از شاخصه های اصلی هویت جامعه است.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه هیچکس جز ملت ایران نباید سرنوشت خود را تعیین کند، گفت: این پیام ماست. اگر کسی بخواهد برای سرنوشت ما تصمیم بگیرد، آن را جدی خواهیم گرفت.»

سرلشکر سلامی در ادامه تصریح کرد: اقتدار ما قابل دفاع نیست و همه باید این پیام را بدانند. اجازه نمی دهیم کسی در امور کشورمان دخالت کند.»

وی گفت: امروز به فضل الهی سلطه دریایی خود را حفظ کرده و فضای دریایی خود را گسترش داده ایم. “امروز ما فناوری های دریایی جدیدی در اختیار داریم.”

فرمانده کل سپاه گفت: با وجود همه توطئه ها و خباثت ها، تحریم های ظالمانه دشمنان باعث برانگیختن اعتماد به نفس و اتکا به توان داخلی و پیشرفت کشور شده است. صبح.

سرلشکر سلامی در بخشی دیگر از سخنان خود از کشتی ها به عنوان زیرساخت مایع نیروی دریایی کشور یاد کرد و خاطرنشان کرد: ما فناوری های مرتبط با کیفیت کشتی های جنگی را داریم و این دیدگاه ها دقیق و درست است و کشتی ها هویت واقعی ما هستند. تاکتیک هایی که حامل پیام های استراتژیک هستند در دریا هستند.

در پایان این مراسم از خانواده های معظم شهیدان بهروز تگی پور و بیژن نورپرور از شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید