سلبریتی مشهور برای رسیدگی به اتهام تجاوز جنسی به مردان در دادگاه حاضر شد

13535 خبر اولیه

به گفته دادستانی سلطنتی بریتانیا (CPU) هفته گذشته، این بازیگر 62 ساله به چهار مورد آزار جنسی توسط مردان و یک اتهام لواط متهم شد.

گفته می شود که اگر داوطلبانه در دادگاه حاضر نشود، او را به استرداد به بریتانیا تهدید می کنند.

من واقعاً از این بیانیه سپاسگزارم که با دقت به رسانه ها و مردم یادآوری کرد که من حق محاکمه عادلانه و “وقتی گناهم ثابت نشد، من بی گناهم” دارم.

از تصمیم آنها برای برداشتن گام های بعدی ناراحتم، اما به محض اینکه برنامه به من اجازه دهد، داوطلبانه به انگلیس می روم و در برابر این اتهامات از خودم دفاع می کنم و مطمئن هستم که بی گناهی ام ثابت خواهد شد.»

پس از تکمیل تحقیقات پلیس صوفیه، CPU پنج اتهام علیه اسپیس در روز پنجشنبه ارائه کرد.

چهار مورد از اتهامات آزار و اذیت جنسی مربوط به حوادثی است که با سه مرد در حال حاضر در دهه 30 و 40 زندگی خود دارند. یکی از این مردان این بازیگر را به دو مورد آزار و اذیت در لندن در مارس 2005، دیگری به تجاوز جنسی در سال 2008 در لندن و دیگری به آزار جنسی در آوریل 2013 در گلاسترشایر متهم کرد.

او همچنین در اوت 2008 در لندن به لواط متهم شد. شاکی این اتهام همان شاکی تجاوز جنسی در سال 2008 است.

در سال 2017، آنتونی رپ، ستاره پیشتازان فضا، ادعا کرد که مورد حمله کوین اسپیسی 14 ساله و کوین اسپیسی، بازیگر با استعدادی قرار گرفته است که برنده دو جایزه اسکار برای «مظنونان ابدی» و «زیبایی آمریکایی» با یک جایزه تونی و 12 نامزدی امی شده است. ، او به بیکارترین بازیگر هالیوود تبدیل شد و شرکت “MRC” تهیه کننده سریال معروف “House of Cloak” نیز همکاری خود را با این برنده اسکار متوقف کرد. ساخت فصل جدید این سریال نیز متوقف شد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

20 مرد دیگر بعداً اسپیسی را در طول اقامتش در تئاتر اولدویک لندن بین سال‌های 1995 تا 2013 متهم کردند و یک زن در ماساچوست از اسپیسی شکایت کرد. او مقصر شناخته شد.

گاردین روز یکشنبه اعلام کرد که اگر اسپیسی داوطلبانه به بریتانیا بازنگردد، خطر استرداد وجود دارد. این روزنامه به نقل از یک مقام مطلع از محاکمه می گوید که پلیس آمریکا به زودی می تواند به نمایندگی از مقامات انگلیسی برای دستگیری این بازیگر مستقر شود.

فیلم جدید این بازیگر “پیتر فایو هشت” – اولین نقش مهم او در پنج سال گذشته – اوایل ماه جاری (مه) در جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد.

زمانی که این اتهامات آشکار شد، تهیه کنندگان درام «نوآر» از او در برابر اتهامات وارده دفاع کردند و گفتند: متأسفیم که افزایش منفی گرایی رسانه ای با بازگشت کوین به کار همزمان شد، اما قابل پیش بینی بود.

آنها افزودند: سازندگان فیلم هیچ اطلاعات و اظهار نظری در مورد این ادعاهای مختلف ندارند. ما معتقدیم دادگاه باید این ادعاها را تأیید کند. پیتر پنج فیلمی برای طرفدارانی است که بیشتر به هنر علاقه دارند تا رسوایی.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید