سه انتصاب جدید در شبکه پنج سیما

به گزارش رجانیوز؛ سعید آشنا مدیر شبکه پنج سیما طی احکامی جداگانه مدیران جدید شهروندی، فیلم و سریال و گروه های اجتماعی تهرانی را منصوب کرد.

به گزارش شبکه پنج سیما، آشنا با حفظ سمت معاونت شبکه، مهدی کریمی زرهی را به عنوان مدیر گروه تهران و شهروند منصوب کرد. مسعود ملاطانی و مرتضی جاسبی نیز به ترتیب به عنوان ناظر فیلم ها و سریال ها و گروه های اجتماعی منصوب شدند.

پیش از این مرتضی عمادی سرپرستی گروه شهروند تهران، مجید خادمی زاده در گروه فیلم و سریال و مهدی کریمی زارچی سرپرستی گروه اجتماعی را بر عهده داشتند.

سعید آشنا به نام مهدی کریمی زرهی مدیر گروه تهران شد: انتظار می رود ضمن حمایت و پیشبرد برنامه های نما نام، برنامه های جذابی را به افتخار ام الکرای پایتخت ایران عزیز طراحی و تولید کند. راهبرد ارتقای اثربخشی دستگاه ها و امید افزایی در مردم شریف تهران بود و در جهت شکل گیری تمدن نوین اسلامی کوشا بود. رصد توسعه فرهنگی و اجتماعی استان تهران، رسیدگی به آسیب های اجتماعی با نگاهی عمیق و علمی، بهره مندی از برنامه نویسان خلاق و مبتکر و مهندسی پیام تلفیقی از اولویت های این گروه برنامه است.

وی همچنین در نقش مولاتانی به عنوان سرپرست گروه فیلم و سریال خاطرنشان کرد: تولید آثار متنوع و استفاده از روش های نوین و موفق تلویزیونی و استفاده از مفاهیم متعالی اسلامی- ایرانی در جهت تقویت روحیه امید، خودباوری ملی و استحکام خانواده. نهادی متناسب با شکل گیری تمدن نوین ایرانی اسلامی مهمترین رسالت شماست. همچنین توجه به افزایش نشاط اجتماعی و به ویژه طنز از اولویت های محتوایی این گروه برنامه خواهد بود.

  قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار

مدیر شبکه تهران در سمت خود به عنوان مرتضی جاسبی به عنوان سرپرست گروه اجتماعی بر حفظ و ترویج برنامه های پرمخاطب، طراحی و تولید برنامه های جذاب و پرنشاط و نظارت مستمر بر فضای رقابتی، جذب مخاطبان جدید و بهره مندی از خلاقیت و خلاقیت تاکید کرد. برنامه سازان نوآور این یکی از اولویت های این گروه برنامه است.

سید آشنا نیز با اهدای لوح سپاس از زحمات مدیران قبلی این مجموعه ها قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید