سه متهم جدید سرقت از بانک ملی دستگیر شدند

به گزارش رجانیوس، رئیس پلیس پایتخت گفت: سه متهم جدید سرقت از بانک ملی در یکی از کشورهای همسایه دستگیر و به زودی به کشور بازگردانده می شوند.

سردار حسین رحیمی روز سه شنبه در حاشیه اجرای طرح کاشف در جمع خبرنگاران افزود: با این دستگیری مجموع دستگیرشدگان سرقت از گاوصندوق بانک ملی به 13 نفر و همچنین سه متهم در خارج از کشور و یکی از کشورهای همسایه در شرکت دستگیر شدند. این هفته به کشور منتقل شدند.

به گفته وی، رایزنی هایی بین مقامات دو کشور برای بازگشت سه متهم جدید انجام و تشریفات لازم برای استرداد متهمان انجام شد.

فرمانده انتظامی تهران ادامه داد: عکس تمامی اشیاء کشف شده در سامانه بانک ملی قرار گرفته و از امروز (سه شنبه) با حضور نماینده پلیس، نماینده دادستانی تهران، اموال به مردم تحویل داده می شود. و نماینده بانک ملی.

وی خاطرنشان کرد: بیش از 90 کیلوگرم طلا و جواهرات سرقتی از گاوصندوق بانک ملی در بین متهمان دستگیر شده کشف شد. تمامی این اقلام تحویل صندوقدار بانک ملی می شود و کارکنان این بانک با هماهنگی دادستانی وارد عمل می شوند.

سردار رحیمی با اشاره به اجرای مرحله دوم طرح کاشف در سال جاری گفت: در این مرحله 342 محکوم متواری، قاتل، سارق مسلح، متجاوز به عنف و جعل دستگیر شدند.

دستگیری 29 قاتل و سارق

رحیمی افزود: 77 نفر از این افراد سارقانی بودند که در سرقت های مهم از جمله سرقت گوشی و زورگیری دست داشتند. همچنین 61 نفر سرقت، 59 نفر سرقت خودرو و موتورسیکلت، 89 نفر جعل و کلاهبرداری و 29 نفر در قتل و سرقت نقش داشتند.

  آدرس اشتباه روزنامه همشهری به بازار خودرو با چه هدفی؟

فرمانده انتظامی تهران با بیان اینکه تاکنون 27 نفر متواری دستگیر شدند، گفت: هشت فقره سرقت، 19 فقره سرقت، هفت فقره سرقت و پنج فقره سرقت مسلحانه شناسایی و منهدم شدند.588 فقره سرقت نیز اعتراف شدند.

دیدگاهتان را بنویسید