سومین بازی مخفی به قیمت دلار

13532 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، سومین بازی پنهان دستکاری قیمت دلار در کمتر از 5 سال که چیزی جز یک بازی جدید پانزی نیست. شروع شده و عواقب شدیدی برای مردم و فضای کلان اقتصادی خواهد داشت، اما راه نجاتی برای بانک ها است و فساد گسترده در تامین هزاران میلیارد تن تجهیزات را پوشش می دهد.

دولت حسن روحانی از سال 1396 تا 1399 دو بازی پانزی انجام داد و میلیون ها نفر را بر زمین سیاه نشاند. در حالی که سود نجومی 33 درصدی به سپرده‌های سپرده‌گذاران از سال 1392 پرداخت می‌شود و دارایی افرادی که پول خود را در بانک‌ها سپرده‌اند طی 4 سال بیش از 3.12 برابر شد، اما با اولین جهش ارز به قیمت دلار به 20 هزار رسید. تن، این قماربازان از یک برنده خوش شانس به یک بازنده بدبخت تبدیل شدند، زیرا با پول خود که 3.12 بود، فقط می توانستند ارز یا کالاهای مربوط به ارز را در اواسط سال 1392 مبادله کنند که تقریباً همه کالاها به طور مستقیم و غیرمستقیم شامل می شد. خرید می کند.

داروساز ناتینگهام که روی بشقاب رابین هود سکه ضرب می کرد و هر روز کل هواپیمایش را جمع می کرد، از این بازی پانزی راضی نبود و در سال 1399 بازی پانزی جدیدی را طراحی کرد و این بار دلار را در ماه اکتبر به 33000 تن رساند. رقمی شگفت‌انگیز، زیرا حجم پول از 570 تریلیون تن در پایان سال 1392 به 2800 تریلیون تن (5 برابر) رسید و 11 برابر قیمت دلار با نقدینگی اندک تصادفی نبود، بلکه یک انتخاب بود. ذینفعان که اقتصاد و معیشت ایران را گروگان گرفته اند.

  خرید هاست ارزان پایگاه اطلاع رسانی رجا

دو شلوار بازی حسن روحانی که هر دو از طرف عبدالناصر همتی به نمایندگی از بانک های خصوصی یا عملی انجام شد، بانک ها را از ورشکستگی نجات نداد و استانداردهای امروزی و با این حال کفایت سرمایه همه بانک ها را نداشت. به جز دو بانک کمتر از 8 است و بسیاری از آنها مانند بانک سرمایه، بانک دی، بانک ایران زمین و … در 4 سال گذشته مشمول ماده 141 بوده و عدم کفایت بانک مرکزی باعث آنها شده است. نه به اما این ترازنامه وحشتناک آنها را قابل تحمل تر کرد و اکنون، در آستانه جولای 1401 و فصل جلسات شرکت، بازی جدید پانزی سود جدید موهوی را شناسایی کرده است و ظاهر بانک ها را با بزک های جدید زیبا می کند.

مغازه های پانزی!

بانک ها در ایران عمدتا فروشگاه های بازی پانزی هستند. بدهی بانک ها صرف املاک (تسهیلات) با وام های پرریسک نمی شود و این بانک ها عمدتاً به خود وام می دهند و مردم و بنگاه ها به وام بانکی دسترسی ندارند. به همین دلیل تمایلی به وام دادن به مردم ندارند و حتی اگر دولت وام سخاوتمندانه ای به آنها ارائه دهد که عملا ریسک وام را از بین می برد، هر بانک غربی می خواهد از دولت وام بدون ریسک با ضمانت های دولتی بخواهد، اما بانک های ایرانی. ، برای فرار از امکانات واجب، زمین و زمان را تصرف کرد و علیه آن کودتا کرد.

بانک ها دارایی های خود را در قالب وام به افراد با نفوذ یا شرکت های (وابسته) فعال در بازارهای سفته بازی بازپرداخت می کنند که هیچ یک از آنها قصد بازپرداخت این وام ها را ندارند، که به بانک اجازه می دهد از طریق چنین مکانیزمی بقای خود را ادامه دهد. ، دسترسی آسان و روزانه به منابع بانک مرکزی که سیستم بانکی فاسد و وحشتناک را تضمین می کند. در غیر این صورت بانک ها باید تمامی وام گیرندگان را از نظر ریسک و در صورت اشتباه در محاسبات، مانند تمامی بانک های کشور ارزیابی کنند. ورشکسته شدن. اما تا به حال هیچ بانک خصوصی در نظام آشفته اقتصادی ایران ورشکست نشده است. سفره مردم برای بازخرید ریسک بانک ها بوده و هست.

  واعظ آشتیانی: ترکیه خدمت خوبی به ناتو می کند/ شرایط صادرات به روسیه وجود دارد

در حالی که دولت سیدابراهیم رئیسی کاری به پولی شدن بودجه ندارد، بانک مرکزی دست نخورده فعلی به ریاست علی صالح آبادی کاندیدای عبدالناصر همتی، سومین مسابقه این بانک را تماشا می کند تا غبار کنونی فروکش کند. بانک های خوشحال و افراد ناراضی که توانایی پرداخت دو برابر اجاره بهای سال گذشته را ندارند، نمی توانند 50 درصد بیشتر از سال گذشته برای خرید ماشین هزینه کنند و حقوق واقعی آنها حدود یک پنجم 1390 است.

افراد ساده لوح بدون توجه به بازی Panzi Banks به دنبال جنگ بر سر قیمت کالاها و خدمات هستند بودن یا غیبت قیمت آنها 4200 دلار است و برایشان مهم نیست که بادکننده در کجا روی این زمین نصب شده است. پیدا کردن ماشین پولساز مهم ترین مسئله برای هر ایرانی است. و در واقع می توانیم این را بگوییم مسئله این است که!!

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید