سکانس 100000 لشکر صاحب الزمان در ورزشگاه آزادی

اجتماع خانوادگی فرمانده سلام عصر امروز پنجشنبه از ساعت 17:00 در ورزشگاه آزادی با حضور ابوذر روحی مداح اهل بیت(ع) آغاز شد.

با توجه به استقبال زیاد خانواده ها، برگزارکنندگان مراسم از مردم خواستند برای تماشای این مراسم از تلویزیون به ورزشگاه نیایند. درهای غربی ورزشگاه هم اکنون بسته است.

مهدی سلحشور، عبدالرضا هلالی، سیدرضا نریمانی و حسین طاهری امروز در مراسم دیدار خانواده سلام فرمانده در ورزشگاه آزادی حضور خواهند داشت.

169711282 خبر اولیه

به گزارش مجری، ابودر روحی مداح اهل بیت(ع) ابتدا در مقابل استادیوم آزادی و ضلع غربی به خانواده هایی که نمی توانند وارد ورزشگاه شوند به فرماندهی تبریک می گوید.

در این برنامه سرود فرمانده و سرود رفیق شهیدم با صدای ابوذر روحی، مداد رنگی با صدای رضا هلالی و غرور لشکر صاحب زمان با صدای حسین طاهری در آزادی طنین انداز شد. استادیوم

گروه رزمی ایران زمین نیز برنامه های جانبی دیگری را برای این جامعه بزرگ انجام داد.

169711283%20%281%29 خبر اولیه

تمامی سکوهای طبقه اول و سوم طبقه دوم ورزشگاه آزادی پر شده و تماشاگران این ورزشگاه تاریخی به اجرای سرود می پردازند.

پرچم های سه رنگ ایران و پرچم بزرگ سفید یا قمر بنی هاشم در همه جا در میان مردم پخش شده است.

169711176 خبر اولیه

ابودر روحی ذاکر گیلانی اهل بیت علیهم السلام و خواننده سرود ملی «سلام فرمانده» در اجرای این سرود با حضور 100 هزار نفر حضور یافتند.

خواننده سرود سلام فرمانده در بیانیه ای کوتاه گفت: خدا را شکر که این جمعیت باشکوه به عشق امام زمان که نشان از اقتدار نظام جمهوری اسلامی دارد حضور دارند.

  «سنگ پرانی» انگلیس و اسرائیل در مذاکره با چراغ سبز آمریکا / بازی اتهام توسط طرفی که از توافق خارج شده است!

169711293 خبر اولیه

وی ادامه داد: از همه افرادی که برای برگزاری برنامه ها و این اجتماع بزرگ در تهران در شهرهای مختلف تلاش کردند، تشکر می کنم. همچنین از گروهی که ما را در اجرای این آهنگ یاری کردند تشکر می کنم.

روحی گفت: تمام تلاش ما بر این است که این اثر مورد توجه امام زمان (عج) قرار گیرد و تا دقایقی دیگر ظهور ایشان را نزدیک کنیم.

پس از این سخنان، سردادن سرود سلام فرمانده با حضور تمامی حاضران در ورزشگاه آغاز شد و 100 هزار تماشاگر به صورت ایستاده این سرود ملی را خواندند. اشعار این سرود با خواندن هر قسمت روی اسکوربورد ورزشگاه درج شده است.

با نزدیک شدن به شب پنجشنبه و تاریک شدن آفتاب، مجری از حضار خواست تا با خواندن سرود «مداد رنگی» که صحنه زیبایی را در ورزشگاه آزادی به نمایش می گذارد، چراغ تلفن همراهش را روشن کنند.

عبدالرضا هلالی، حسین طاهری، سیدرضا نریمانی و ابوذر روحی، چهار مداح حاضر در تجمع «سلام فرمانده» در بالای قطعه «قول می دهم یک روز لازم باشم» دست دادند و سپس هلالی گفت: «جمعیت». “آمین” خواست.

با پخش مجدد استکبار «ای لشکر صاحب الزمان»، جمعیت فریاد «حیدر حیدر» سر دادند.

169711285 خبر اولیه

حسین طاهری شعر جدیدی را بر اساس شعر حجت الاسلام جواد محمد زمانی که برای این مراسم آماده کرده بود قرائت کرد. وی در این رابطه گفت: قبل از خواندن این شعر چند بار «الله اکبر» بگویید. در برخی از ابیات این شعر به معنای سرود و شعار اشاره شده است.

  فروش خودرو در حال حاضر متوقف شده است

آخرین قسمت شعر حسین طاهری درباره امام زمان (عج) و رهبر فرزانه انقلاب بود و حاضران برای سلامتی امام زمان(عج) دعا کردند.

در پایان این مراسم یکی از مداحان اهل بیت علیهم السلام به مرثیه سرایی و مرثیه سرایی شهادت امام صادق علیه السلام پرداخت و برنامه سراسری سرود «سلام فرمانده» با حضور سردار به پایان رسید. 100 هزار نفر در ورزشگاه آزادی تهران.

دیدگاهتان را بنویسید