سیستم ماشین یکپارچه کوهستانی، موش های فرزند

به گزارش تحریریه، اولین دوره ثبت نام در سامانه جدید یکپارچه فروش خودرو از 27 اردیبهشت ماه آغاز می شود و برندگان قرعه کشی تا 18 خرداد فرصت دارند وجه واریز کنند. این سیستم از ابتدا مشکل داشت. به عنوان مثال برخی از داوطلبان در مرحله اول ثبت نام به راحتی نتوانستند عملیات را انجام دهند.

به گفته برخی از کاربران، در دو روز اول ثبت نام، سیستم به طور مداوم اخطارهای مختلفی می داد و مشکلاتی در بارگذاری اطلاعات، دریافت پیامک یا انتخاب شهر برای پر کردن فرم ثبت نام وجود داشت. برخی از کاربران اعلام کردند که در مرحله انتخاب خودرو، سامانه پیغام بارگیری اطلاعات را نمایش می دهد، اما امکان ثبت نام وجود ندارد.

اعلام نتایج پس از قرعه کشی به تعویق افتاد. آقای حسین زاده کشمی، رئیس مرکز ارتباطات وزارت صمت، با اشاره به تاخیر در تایید استعلام از نهادهای مختلف، گفت: نتایج قرعه کشی با تاخیر اعلام می شود.

از طرفی بعد از ثبت نام و قرعه کشی اتفاقات جدیدی افتاد. چند کاربر برای سوال در مورد نتیجه قرعه کشی وارد سایت شدند و پیغامی دریافت کردند که برنده شده اند اما پس از تلاش برای واریز وجه با پیامی مبنی بر حضور در لیست مواجه شدند!

گزارش - روش جدید فروش <a class=آیا خودرو رضایت مشتریان را جلب می کند؟ 17 / 16164281_951.jpeg “width =” 337 “/>

گزارش - روش جدید فروش خودرو، مشتریان راضی؟  / اما اگر فروش خودروهای نو توسط مردم در فضای مجازی چه می شود

گزارش - روش جدید فروش خودرو، مشتریان راضی؟  / اما اگر فروش خودروهای نو توسط مردم در فضای مجازی چه می شود

گزارش - روش جدید فروش خودرو، مشتریان راضی؟  / اما اگر فروش خودروهای نو توسط مردم در فضای مجازی چه می شود

خودروسازان نیز از همان ابتدا در معرض سیستم یکپارچه فروش خودرو بوده اند. به عنوان مثال، آقای احمد نعمت بخش، دبیر انجمن خودروسازان، گفت: ما به بخشنامه وزیر صمت درباره روش جدید قرعه کشی انتقاد داریم. تا الان بخش خصوصی کار خودش را می کرد و بدون سیستم قرعه کشی مردم به راحتی می توانستند ثبت نام کنند و ماشین تحویل بگیرند.

  سفر هیئت های سیاسی و تجاری ایران و سوریه شکست تحریم های آمریکا را مشخص می کند

نعمت بخش گفت: نامه وزیر صمت به رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نیز مغایر با سیاست های رئیس جمهور است. وزیر حتی گفت امسال قرعه کشی نمی کنیم.

در سال 97 که واردات خودرو ممنوع شد، گروهی با گردانندگان سامانه ثبت سفارش خودرو در وزارت صمت تماس گرفتند و در زمان ممنوعیت اقدام به واردات خودرو کردند.

منبع: yjc

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید