شایعات جایگزینی معاون وزیر راه و شهرسازی جدی شد مشاور سابق نیکزاد معاون وزیر مسکن شد؟

14776 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، در آستانه هفته دولت نشست خبری چهارمین معاون وزیر راه و شهرسازی امروز در ساختمان وزارت راه و شهرسازی برگزار می شود. بر این اساس معاون مسکن و ساختمان، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران اقدامات و برنامه های خود را با حضور اصحاب رسانه تشریح کردند. در طول سال گذشته

محور این نشست احتمالا نهضت ملی مسکن و آخرین روند این طرح برای افتتاح 100 هزار واحدی همزمان با هفته دولت خواهد بود. واحدها البته واقعاً شبیه نهضت ملی مسکن نیستند.

فارغ از موضوع این جلسه، اخبار حاکی از آن است که یکی از معاونان وزیر راه و شهرسازی که به عنوان مدیر منصوب دولت روحانی منصوب شده بود، پس از انتقادات فراوان از عملکرد وی، سرانجام از وزارت راه و شهرسازی جدا شده است.

شنیده ها حاکی از آن است که هادی عباسی از مشاوران سابق علی نیکزاد وزیر سابق راه و شهرسازی جایگزین محمود محمودزاده در سمت معاونت مسکن و ساختمان می شود.

محمودزاده در یک سال گذشته با انتقادات زیادی از سوی نمایندگان مجلس مواجه شده است. هفته گذشته رئیس کمیسیون ساختمان مجلس با بیان اینکه حدود 8 ماه از ابلاغ قانون جهش تولید و عرضه مسکن می گذرد، گفت: اما دوستان ما در اجرا با مشکل مواجه شده اند. ساخت 4 میلیون واحد مسکونی یک مگا پروژه است، در مسکن مهر 2 میلیون واحد مسکونی ساختیم. 50 هزار میلیارد تومان منابع بانک مرکزی برای مسکن مهر هزینه شد، امروز می خواهیم 4 میلیون واحد مسکونی بسازیم.

  انواع میکسر بتن چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

حمدرضا رضایی کوچی با بیان اینکه با وجود قانون مترقی تولید مسکن شاهد اجرا نشدن آن در بدنه هستیم، افزود: متاسفانه اراده ای برای اجرا وجود ندارد. وزیر راه و فواید عمومی و رئیس سازمان برنامه و بودجه تغییر کردند. رئیس کل بانک مرکزی هم تغییر کرده است. در وزارت راه و شهرسازی هم معاونی داریم که در آستانه تغییر است و بارها به وزیر راه و شهرسازی گفته ام این اداره را درست کنند.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید