شرایط خرید پژو 207 در بورس اعلام شد

به گزارش تحریریه، در جدیدترین نامه محمد نوروزپور مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران مبنی بر خرید محصول پژو 207 در 9 آبان ماه آمده است: آخرین مهلت ثبت سفارش تا ساعت 12 ظهر روز یکشنبه خواهد بود. 29 نوامبر .

همچنین پیش رسید خرید خودرو 100 درصد می باشد و افرادی که در آفرهای قبلی موفق به خرید خودرو شده اند امکان ثبت سفارش را نخواهند داشت.

هر کد صرافی فقط امکان ارسال یک سفارش را دارد و ارسال سفارش برای اشخاص حقوقی مجاز نمی باشد.

این خودرو 3 ماهه تحویل می شود و در 30 باخمن تحویل خریداران می شود، این خودرو دارای فرمان برقی و رنگ سفید می باشد.

علاوه بر این، خریداران باید 18 سال یا بیشتر سن داشته باشند.

برای ادامه فرآیند خرید، خریداران باید همزمان با تسویه مبلغ تراکنش در صرافی (حداکثر تا پایان مدت زمان تسویه مجاز در صرافی) با مراجعه به وب سایت صرافی، پروفایل شخصی ایجاد و تکمیل کنند. وب سایت فروش آنلاین ایران خودرو به آدرس اینجا و در زمان مشخص شده که از طریق پیامک (تکمیل هزینه های حقوقی) اطلاع رسانی می شود، علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگان مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید. هزینه های زیر

هزینه ها شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه های ثابت جمعاً به مبلغ 43 میلیون و 713 هزار و 100 ریال به اضافه 13 درصد مالیات و عوارض قانونی است که بر اساس مبلغ معامله محاسبه شده و باید توسط خریدار پرداخت شود.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

بدیهی است در صورت عدم واریز هزینه های فوق، زمان تحویل خودرو متناسب با تاخیر خریدار در واریز وجه اضافی حداکثر تا 5 روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل پرداخت اقلام قانونی) تغییر می کند.

شرایط خرید پژو 207 در بورس اعلام شد

منبع: کالاخبر

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید