شروع فروش کارت نان در استان قزوین

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: فروش نان با دستگاه کارتخوان هوشمند در نانوایی های قزوین به عنوان دومین استان به صورت آزمایشی اجرا شده است.

به گزارش رجانیوس، معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: فروش نان با دستگاه کارتخوان هوشمند در نانوایی های قزوین به عنوان دومین استان به صورت آزمایشی انجام شد.

مجید رحمانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از اجرای این طرح در زنجان، قزوین دومین استان کشور است که این طرح در آن اجرا شده است.

وی گفت: با اجرای این طرح قیمت نان تغییری نکرده و با قیمت های قبلی عرضه می شود.

این مقام مسئول گفت: در چارچوب این طرح که در راستای اصلاحات یارانه ای در حال انجام است، نانوایان آرد را با نرخ آزاد تهیه و خریداری می کنند که مابه التفاوت قیمت و خرید مردم از سوی اداره کل تامین می شود. دولت «قبض نانوایی واریز می شود.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: اجرای این طرح از قاچاق و فروش خارج از شبکه آرد جلوگیری می کند.

رحمانی با بیان اینکه زیرساخت ها برای فروش هوشمند نان در قزوین فراهم است، افزود: در هفته اول اجرای این طرح کاستی ها و مشکلات احتمالی بررسی می شود تا نسبت به رفع آنها اقدام شود.

1730 نانوایی در استان قزوین وجود دارد.

  رکورد تعداد بستری شدن کودکان در بیمارستان های آمریکا و انگلستان پس از موج Omicron

دیدگاهتان را بنویسید