شرکت خودروسازی بنتلی 1000 شیشه عسل تولید کرد!

16506 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، سال 2022 روزهای طلایی برای زنبورهای بنتلی است و این خودروساز موفق شد در مرکز تحقیقات خود به رکورد تولید 1000 شیشه عسل دست پیدا کند. بنتلی این مرکز را به عنوان بخشی از برنامه پایدار خود برای ترویج تنوع زیستی در اطراف محوطه تحقیقاتی خود ایجاد کرد.

Bentley Flying Bees ابتدا یک کلنی متشکل از 120000 زنبور محلی در سال 2019 بود و اکنون بیش از 600000 زنبور در ده کندو این شرکت مشغول به کار هستند. بنتلی با Buckley Bees به عنوان مسئول حفظ کلنی لاماتی و تولید عسل برای جمع آوری عسل و مدیریت کندو همکاری می کند. بنتلی اطمینان حاصل می کند که هر یک از قالب های کندوی عسل دارای قطرات عسل بوده و قبل از ریختن در شیشه، قابلیت تخلیه و فیلتر شدن را دارند.

فرآیند استخراج و تصفیه مس بنتلی با توجه به جزئیات و کیفیت ممتاز برند بنتلی و انتظارات موجود به بهترین نحو انجام می شود. وقتی عسل با دقت در لیوان های ظریف بنتلی ریخته می شود. آنها مهر و موم می شوند و سپس به عنوان یک هدیه منحصر به فرد به بازدیدکنندگان یا مهمانان ویژه در دفتر مرکزی بنتلی در کریو داده می شوند.

یکی از اعضای هیئت مدیره بنتلی کارگران زحمتکش این شرکت را که نه تنها به تنوع زیستی محیط زیست کمک می کنند، خواند. در عوض، آنها بهترین کیفیت مس را در جهان تولید کرده اند و از همکاران خود در مرکز برتر ما برای ساخت خودرو الهام گرفته اند.

مرکز پردازش مس یکی از ابتکارات بنتلی برای ترویج و بهبود پایداری کارخانه این برند است. بیش از 100 درخت در اطراف کارخانه کاشته شده است و لانه های پرندگان، جعبه های جوجه تیغی و غیره وجود دارد. از دیگر فعالیت های بنلی می توان به کاشت گیاهان مختلف از جمله 5 هزار گل نرگس برای بهبود محیط کارخانه اشاره کرد. بنتلی اخیرا قراردادی با شرکتی برای بازیافت و تولید بطری های مورد استفاده در خطوط تولید امضا کرده است.

  ویتامین ها برای مبارزه با آلودگی هوا

در نتیجه تلاش های بنتلی، این شرکت تولید کربن صفر در کارخانه خود را برای پنج سال آینده جشن می گیرد. این شرکت تلاش های خود را برای حفاظت پایدار از محیط زیست به عنوان بستنی روی کیک می داند. با این حال، تمام اقدامات زیست محیطی این شرکت انجام نشده است و بنتلی در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای استفاده از ابتکارات جدید برای بهبود بیشتر اثرات زیست محیطی خود است و به دنبال تضمین فعالیت های خود و انتقال اصول زیست محیطی پایدار به خطوط تولید به عنوان بخشی از جاه طلبی های شما است.

منبع: برنا

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید