شماره ثبت نام مسافر در نوروز باید در «ایران من» ثبت شود.

فرمانده ستاد کرونا در استان تهران از کاهش کرونا در آن استان خبر داد و در عین حال خواستار ثبت پلاک مسافران نوروزی در سامانه «ایران من» شد.

به گزارش رجانیوس، علیرضا زالی پیش از ظهر شنبه در جلسه ستاد مبارزه با ولیعهد استان تهران بر نظارت و مدیریت بیشتر سفرهای نوروزی تاکید کرد و گفت: برای سفرهای نوروزی باید پلاک نوروزی را ثبت کنید. مسافران در سامانه ایران من.

وی با بیان اینکه تهران مبدأ اکثر سفرهای نوروزی است، گفت: تهران مرکز اختلاط جنبه های مختلف تاج است، بنابراین باید محدودیت های بیشتری در ابتدا و انتهای سفر در نظر گرفته شود و حداقل 80 درصد مردم باید محدودیت های بیشتری را در نظر بگیرند. از ماسک استفاده کن.”

فرمانده ستاد مبارزه با تاج و تخت تهران کاهش تعداد بیماران سرپایی در مراکز درمانی استان را کاهش داد اما گفت: پوشش حدود 40 درصد از نوبت سوم واکسن کافی نبوده و این رقم باید به 80 درصد برسد. ایمنی کامل

فرمانده ستاد مبارزه با تاج استان تهران به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی بیشتر اصناف اشاره کرد و گفت: بعد از اصفهان، تهران بیشترین ثبت نام کد بهداشتی اصناف را دارد اما ثبت نام های جدید نیاز به ویژگی هایی مانند تزریق دوز سوم و میدانی دارد. مشاهده. “توجه کنید.

  پاسخ به ادعاهای متناقض میرسلیم در مورد واردات خودرو

دیدگاهتان را بنویسید