شهادت 15 کودک و نوجوان فلسطینی از آغاز سال جدید

گروه بین الملل – رجانیوز; بر اساس گزارش جنبش جهانی حمایت از کودکان فلسطینی، در شش ماه گذشته از آغاز سال جدید میلادی، 15 کودک و نوجوان فلسطینی به ضرب گلوله افراط گرایان صهیونیست کشته شده اند.

بر اساس این گزارش، بیشترین تجاوزات رژیم صهیونیستی به کودکان فلسطینی مربوط به استان جنین بوده که طی آن 5 کودک کشته و 6 کودک مجروح شدند و جنگنده های صهیونیستی 6 خانه فلسطینی را تخریب و ده ها کودک را آواره کردند.

جنبش جهانی حمایت از کودکان تاکید کرد که اخباری از بازجویی و مجازات اشغالگران منتشر شده است. صهیونیست ها برای اینکه علیه کودکان فلسطینی مرتکب جنایت نشوند، آنها به جنایت علیه فلسطینیان ادامه می دهند.

این جنبش خواستار بسیج فوری جامعه جهانی برای پاسخگویی رهبران اسرائیل به جنایات و کشتار کودکان فلسطینی شد.

لازم به ذکر است که سال گذشته 78 کودک فلسطینی مورد حمله نظامیان قرار گرفتند و کشته شدند صهیونیست ها 60 نفر از آنها در حمله اسرائیل به غزه در ماه می سال گذشته کشته شدند.

به گزارش سایت عرب 48، جنگنده های رژیم صهیونیستی از ابتدای سال جاری تاکنون 15 کودک و نوجوان را به شهادت رسانده اند که آخرین آنها “محمد حامد” (16 ساله) است که پنج نفر از آنها محمد اکرم علی ابوصلاح (16 ساله) نام دارند. قدیمی). اسناد محمد خلیل ابوعطیه (16 سال)، محمدحسین محمد قاسم (16 سال)، شوکان کمال شوکت عابد (17 سال) و امجد ولید حسین فاید (16 سال).

جنبش جهانی حمایت از کودکان فلسطینی نیز گزارش می دهد که از ابتدای سال جاری تاکنون شش کودک در استان جنین به شدت مجروح شده اند.

  شناسایی 3653 بیمار جدید عروق کرونر / 18 فوتی دیگر

دیدگاهتان را بنویسید