شهدا نخبگان سرزمین ما بودند

به گزارش خبرنگار تحریریه، سردار احمد حق طلب رئیس بنیاد پاسداری از ارزش های دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و 450 یادواره شهید شهربابک با بیان اینکه مقام معظم رهبری با بیان اینکه سپاه در کربلای 5، کربلا و حضرت عاشورا را قرائت کردند، افزودند: شما مردم خوب شهربابک حرکت بزرگی برای زنده نگه داشتن کربلا و عاشورا انجام داده اید.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهدا از نخبگان ایران اسلامی ما بودند، ادامه داد: به نظر من این شهدا نخبگان سرزمین ما بودند. چون به آنچه در جوانی و جوانی می دیدند ایمان داشتند با زیرکی راه رهبر خود را پیمودند اما امروز بسیاری از خواص این جامعه پشت سرشان مانده است.

وی شهدا را ستارگانی درخشان در آسمان دانست که به وسیله آنها راه را می یابیم و اظهار داشت: هرگاه در دل ما شک و شبهه بود به راه شهدا نگاه می کردیم و راه و رسم آنان را راه و رسم خود قرار می دادیم.

حق طلب تصریح کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی ویژگی هایی داشت که مانند شهدای امروز می درخشد و شاید مهمترین ویژگی این شهید اخلاص او بود.

وی گفت: شهید حاج قاسم همیشه خود را در صحنه نبرد با دشمن می دید و تا لحظه شهادت احساس راحتی نمی کرد و در هر صحنه ای که احساس می کرد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به او نیاز دارد حضور داشت.

شهدا نخبگان سرزمین ما بودند

حق طلب گفت: شهید سلیمانی با فاصله گرفتن از خانواده، شهر و وطن و هزاران کیلومتر دورتر، در جبهه های عراق، سوریه، لبنان، یمن و افغانستان حلقه امنیتی بزرگی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی تدارک دید. تا دشمنان نظام و اسلام هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای شریف جمهوری اسلامی محکوم به شکست باشند.

  طرفدار سینه ماشین بومی با لباس گرمکن و زیرپوش برند خارجی!

وی خاطرنشان کرد: اگر فعالیت های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران باوفایش نبود به فرموده مقام معظم رهبری در کرمانشاه، همدان و تهران با تکفیری ها و داعش می جنگیدیم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه ادامه داد: برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم، دو بلوک شرق و غرب در یک توافق نانوشته کنار هم قرار گرفتند. در حمایت از رژیم بعث عراق ایستادند و اسلحه و ادوات را در اختیار او گذاشتند و تجهیزات نظامی مدرن در اختیار او گذاشتند.

وی تصریح کرد: به فرموده مقام معظم رهبری در جنگ هشت ساله با اتکا به ایمان، وحدت، برادری، جهاد، شهادت پیروز شدیم و امروز نیازمند قدرت ایمان، تقوا و حضور جوانان در صحنه هستیم.

حق طلب گفت: جوانان ما با خودباوری، توکل به خدا و دغدغه معصومین به جایی رسیده اند که دشمنان به خاطر اقتدار جمهوری اسلامی ایران جسارت دست زدن به خاک ایران را ندارند.

شهدا نخبگان سرزمین ما بودند

وی با بیان اینکه امروز شما مادران و پدران، زنان و مردان باید فرزندان خود را در جنگ علم و دانش تربیت کنید، افزود: آینده کشور باید به دست جوانانی باشد که اعتماد به نفس دارند، به خدا توکل کنند. استوار باشید و راه شهدا را ادامه دهید.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه پاسداران یادآور شد: امروز شهدا نظاره گر اعمال ما هستند و اگر خدای ناکرده یک قدم به عقب برگردیم و انسان و خودمان را برآورده نکنیم. وظیفه الهی را مدیون شهدا هستیم چرا که این انقلاب و سرمایه ها به راحتی محقق نمی شود.

  وام مسکن با دستور وزارت راه متوقف شد

شهدا نخبگان سرزمین ما بودند

وی گفت: در حوادث اخیر مسئولان دست دشمنان را خواندند و دیدند که عده ای از جوانان را با فریب و تهاجم فرهنگی به صحنه آوردند، اما صبر و آرامش داشتند.

حق طلب اعلام کرد: در این چند ماه نیروهای اطلاعاتی و سپاه منشأ این فساد را شناسایی کردند و این روزها خواهید دید که سردمداران این اغتشاشات یکی یکی توسط نیروهای اطلاعاتی دستگیر و به سزای اعمالشان خواهند رسید. اقدامات.”

وی با اشاره به اینکه در حوادث اخیر برخی از جوانان با شعارهای زیبای زن، زندگی و آزادی گمراه شده اند، افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی با تمام توان و صبر و حوصله خود برای بازگرداندن جوانان فریب خورده به اسلام و بازگرداندن آنها به اسلام، اقدامات مقتضی را انجام خواهد داد. انقلاب می دهد و می دهد و حمله جدید دشمن نیز شکست می خورد.

خجت الاسلام انصاری امام جمعه شهر جمعه در این مراسم با بیان اینکه مجلس شهدا حق همه را می دهد، گفت: ما معنویت را نقش اصلی و محوری در نظام خلقت می بینیم و حراست مقدس حفظ می شود. به خاطر معنویت.»

شهدا نخبگان سرزمین ما بودند

وی خاطرنشان کرد: شهربابک در عملیات کربلای 5 بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کرده است. وی بیان کرد: کربلای 5 یکی از عملیات های سرنوشت ساز بود.

سرهنگ استایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهربابک نیز به برخی از اقدامات انجام شده در دهه مقاومت و به مناسبت سالگرد شهید سلیمانی در شهرستان شهربابک اشاره کرد و گفت: برگزاری چندین یادواره شهدای نواحی و شهرستان های شهرستان، ارائه 35 بسته جهیزیه به زوج های جوان از جمله فعالیت های انجام شده توسط مجتمع مس شهربابک می توان به تهیه 1000 بسته معیشتی، نمایشگاه های مختلف، برپایی موکب های مختلف و دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران اشاره کرد.

  آیا با تفاوت های مهم شیشه لمینت و شیشه سکوریت آشنا هستید؟

شهدا نخبگان سرزمین ما بودند

در مجاورت یادمان شهدای شهربابک نمایشگاهی از دهه مقاومت و بزرگداشت شهدای شهربابک است و شامل غرفه های اقتصاد مقاومتی، کتاب فروشی، جنگ نرم، اقتصاد مقاومتی، ایستگاه صلواتی و … می باشد.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید