شهربابک یکی از شریان های اصلی تهران به بندرعباس است

12434 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، احسان ایرکی زاده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان در جلسه تکریم و نمایندگی شهربابک رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان را یکی از شریان های اصلی محور تهران – بندرعباس دانست. بررسی و اعتبار برای این.

وی افزود: مشکل اینجاست که پیمانکار و مصالح خوبی در شهربابک برای آسفالت نداریم. متاسفانه برخی از مشکلات مربوط به زیرساخت ها است. بگذار بروند.

وی گفت: باید پیمانکاران و شرکت ها را توانمند کنیم.

عراقی زاده با تشکر از علیرضا تقی نژاد رئیس سابق اداره راهداری شهربابک ابراز امیدواری کرد با حضور و کار آقای رحیم پور کارهای خوبی در شهربابک انجام شود.

فرماندار شهربابک نیز گفت: در شهربابک انتظارات ما از مجموعه راه محقق نشد.

کاسم شمسی به مطالبات مردم شهربابک در خصوص راه های این شهر اشاره کرد و افزود: علیرغم اینکه شهربابک در محور اصلی شمال به جنوب (تهران، بندرعباس) واقع شده و بزرگراه ایران است. ، این مسیر مشکلاتی دارد.

فرماندار شهربابک گفت: در مسیر فعلی شهربابک – خاتم همچنان مشکل داریم اما حدود 50 میلیارد تن برای بازسازی رودخانه شور تا 15 کیلومتر در نظر گرفته شده است.

وی گفت: در زمینه راه روستایی نیز مشکل داریم اما خوشبختانه برای مسیر روستاهای کرم، مسینان و مدور وام خوبی در نظر گرفته ایم.

شمسی گفت: همچنین با پیگیری های نماینده محترم شهرستان و قول مساعدت شرکت مس، احداث دو انسداد جاده میدوک و احداث محور ارتباطی به امامزاده روگوشویه می باشد. در برنامه کاری گنجانده شده است.”

  آمریکایی ها مشاغل خود را با سرعتی بی سابقه ترک کردند

فرماندار شهربابک گفت: عرض کم جاده استبرک نیز معضل است که تلفات جانی زیاد است و خوشبختانه برای توسعه و اصلاح آن وام شرکت مس در نظر گرفته شده است.

وی همچنین از اعطای وام بسیار خوب از سوی وزیر راه پس از نماینده شهربابک خاتم در مجلس خبر داد.

فرماندار شهربابک با ابراز امیدواری نسبت به افق روشن در حوزه زیرساختی به ویژه راه های روستایی و مواصلاتی شهربابک در سال جدید گفت: سال جدید بسیار خوبی خواهد بود.

وی ضمن تشکر از زحمات تقی زاده رئیس اسبق اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهربابک و تبریک رحیم پور رئیس جدید این اداره ابراز امیدواری کرد با رویکرد جدید اقدام خوب و مثبتی در حوزه راهداری انجام شود. .شهربابک.

در این جلسه رحیم پور به عنوان رئیس جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهربابک معرفی شد که پیش از این سرپرستی آن را علیرضا تقی نژاد بر عهده داشت.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید