شورش ها به پایان رسیده است. “بنیانگذاران هرج و مرج” برخاست + جزئیات

گروه سیاسی رجانیوز: عبدالله نوری چه عقلی دارد که در برابر این منطق اسلامی و شفقت اسلامی شاد می شود و بر انقلاب پشیمان می شود و از آینده ناامید می شود.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش مشرق، عبدالله نوری، فعال چپ و یکی از چهره های به حاشیه رفته جریان اصلاحات، در ادامه حرکت رهبران چپ برای رهبری و موج سواری در اطراف اغتشاشات 70 روزه؛ ادامه داد: بیانیه ای صادر کرد.

وی در بخشی از بیانیه خود که در کانال تلگرامی خود منتشر کرد، نوشت: وضعیت اسفناک کنونی و درگیری های به شدت خشونت آمیز و توهین های بی سابقه و الفاظ رکیک به معترضان باعث شده است که افراد زیادی صادقانه و با نیات و اغراض ملی در انقلاب 57 و جنگ تحمیلی وارد عمل شوند. و روندهایی که پس از آن نقشی ایفا کرد، آنها را شگفت زده و تأسف آور خواهد کرد، زیرا پاسخی جز سکوت یا ابراز پشیمانی و پشیمانی برای بسیاری از سوالاتی که به خصوص از جانب جوانان با آنها مواجه می شوند، ندارند.

نوری همچنین تصریح می کند: چرا دولت به جای اصلاح شیوه حکومت داری و اطاعت از خواست اکثریت مردم، به خشونت علیه نسل جدید و جوانان خسته و خشمگین از مشکلات فراوان و ناامیدی روی آورد. آینده روشن؟ این نوع رفتار چه ربطی به نمایش مهربانانه پیامبر اسلام (ص) دارد؟

وی ادامه می‌دهد: «بسیاری تعجب می‌کنند که این سیاست‌ها علاوه بر یأس و ناامیدی و مشکلات شدید اقتصادی و فرهنگی که دولت همچنان بر ادامه آن اصرار دارد و چرا با وجود مشکلات فوق‌العاده‌ای که در حوزه‌های مختلف با آن مواجه هستند، به همراه داشته است. و آینده تیره پیش رو، به جای تعامل و همدلی، اعتراض و خشم این جوانان خسته را با خشونت لجام گسیخته ای چون گلوله، زندان و قتل پاسخ می دهد.

  خودروهای ایرانی استاندارد کشورهای حاشیه خلیج فارس را گرفتند

این مرد نیز سخنان خود را با این آیه پایان داد:

«از گوش های پنبه ای ایجاد کنید

اگر ندهی، روز بخشش است».

* آقای نوری معترضان را متهم به خشونت و فحاشی علیه حکومت کرد که در قیام 70 روزه هرگز دستور استفاده از سلاح گرم علیه شورشیان کجمدار را ندادند، شاهد کشتار وحشیانه جوانان بسیجی و حمله به روحانیون و زنان محجبه بودند. اما او تحمل کرد، شعار “مرگ بر دیکتاتور” را در برخی از خیابان ها و روی پنجره های برخی از ساختمان های بلند شنید، اما چیزی نگفت، دادگاه صالح ایجاد کرد.

عبدالله نوری چه عقلی دارد که در برابر این منطق اسلامی و شئونات اسلامی شادی می کند و پشیمانی از انقلاب و ناامیدی از آینده سر می دهد!؟

نوری مدعی است از آینده و حکومت اسلامی ناامید است!

ناامیدی از دولتی که در شرایط فعلی فقر مطلق را از 6 درصد در ابتدای انقلاب به کمتر از چند دهم درصد رسانده و ارزان ترین مالیات و سوخت دنیا را به مردمش عرضه می کند و مدام در مدار است. برای رفع مشکلات او!؟

آیا این عقلانیت است یا بهانه ای به بهانه مشکلاتی که در همه کشورهای دنیا وجود دارد؟

ناگفته نماند که در مورد گفته عبدالله نوری مبنی بر اینکه با اینکه فیلم را با فحاشی در دانشگاه شریف تماشا کرده ایم، این مرد به معترضان فحاشی کرده است، مشکوک به دروغ نیستیم! جای شهید و جلاد را عوض نمی کند؟ و آیا این اثر از «بنیانگذاران آشوب» می آید!؟

  قایق گشت رزمی شهید سلیمانی معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید