شکوه حضور مردم مشهد در موکب شهدای امنیت / خیابان های شهر پر ستاره شد + فیلم

گروه فرهنگی رجانیوز: مراسم تشییع پیکر شهیدان بسیجی حسین زینال زاده و دانیال رضازاده که توسط یکی از معترضان با چاقو به شهادت رسیدند و سرباز مرزبانی مشهد “رضا رضوانی” که در مرز سراوان به شهادت رسید روز شنبه برگزار شد.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش فارس؛ مراسم تشییع با سرود ملی جمهوری اسلامی و اقامه نماز زیات عاشورا و ذکر مصیبت اهل بیت (ع) آغاز شد و در مسیر عبور پیکر صورتی بچه های رشید شهر از خیابان های مشهد الرضا. با شعارهای حیدر، حیدر و لبیک یا حسین.

سخنان همسر شهید دانیال رضازاده در مراسم تشییع پیکر شهدای امنیت

حرکت پرشور مردم انقلابی با سه شهید مشهدی به سمت حرم مطهر رضوی

مردم انقلابی مشهد پیکر این سه شهید جوان را از چهارراه مجد تا چهارراه میدان بار تشییع کردند که چندی پیش محل تجمع معدود معاندین برای تعطیلی بازار بود.

شرکت کنندگان با شعارهای «لبیک یا حسین»، «ایران پر از شهدای آشوب»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر منافق» خشم و انزجار خود را از همه دشمنان اسلام و نظام اسلامی اعلام کردند.

خیابان های شهر پر از ستاره بود

مردم مشهد امشب با حضور حماسی خود در راه شهدای نوجوان خود، بار دیگر پیام نفرت از ترفندها و دسیسه های دشمن و تاکید بر مقابله قاطع با فتنه گران و فتنه گران را دادند.

هیئت های مذهبی شهر مشهد با برپایی دسته های عزاداری شهدا را تا حرم مطهر علی ابن موسی الرضا (ع) همراهی کردند و جمعیت حاضر با نمایش نور گوشی های شخصی خود حال و هوای خاصی را در این مراسم ایجاد کردند.

  قیمت جهانی طلا تا پایان سال چقدر خواهد بود؟

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید