صدور احکام ارزشیابی معلم در مهرماه

وزیر آموزش و پرورش از صدور حکم رتبه بندی معلمان در مهرماه خبر داد.

به گزارش رجانیوز به نقل از ایسنا، یوسف نوری در حاشیه افتتاحیه مدرسه 12 کلاسه برکت آبادان که امروز (14 مهرماه) انجام شد، با اشاره به صدور احکام ارزشیابی معلمان از مهرماه، اظهار کرد: بر اساس از طرح ها، احکام رتبه بندی همکارانی که تاکنون بارگذاری مدارک خود را در سامانه رتبه بندی انجام داده اند، در مهرماه صادر می شود.

وی با بیان اینکه از هفته آینده توزیع غذای رایگان بین دانش آموزان مناطق محروم آغاز می شود، افزود: اطلاع رسانی غذای رایگان دانش آموزی انجام شده است و هفته آینده دو روز در هفته فرآیند توزیع با اولویت دانش آموزان مناطق محروم آغاز می شود. تا امروز 1150 میلیارد تومان برای این منظور به مناطق اختصاص یافته است.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص جذب نیرو گفت: یکی از راهکارهای آموزشی تامین نیروی انسانی از طریق دانشگاه های آموزش عمومی کشور است.

نوری بحث نیروی انسانی و تامین نیروهای تحول آفرین در آموزش و پرورش را در اولویت کاری عنوان کرد و خاطرنشان کرد: احیای تربیت معلم دو ساله برای تامین نیروی انسانی در مناطق مرزی، عشایری و روستایی با استفاده از ظرفیت دانشگاه های جامع در دو سه کشور. و سه به علاوه یک و همچنین استفاده از فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب بورسیه معلمی از مهم ترین برنامه های آموزش و پرورش کشور برای ارتقای شاخص نیروی انسانی است.

نوری ادامه داد: یکی دیگر از دستور کار های آموزش و تربیت نیروی انسانی رسیدگی به جذب نیرو بر اساس پنجره جمعیتی و تامین نیروی انسانی پایدار، توانمند و متحول بر اساس سند تحول بنیادین است.

  رکورد تاریخی صادرات سوخت آمریکا

وزیر آموزش و پرورش در پایان گفت: در بحث دانش آموزان اتباع خارجی سال گذشته بیش از 560 هزار دانش آموز تحت پوشش خدمات آموزشی و پرورشی قرار گرفتند و امسال دانش آموزانی که دارای مدرک هستند بدون مشکل در مدارس ثبت نام کرده و خدمات دریافت می کنند. .

دیدگاهتان را بنویسید