صدور مجازات تعدادی از کارکنان سازمان مالیاتی مور

14526 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، مدیرکل امور مالیاتی استان البرز برای تعدادی از کارکنان این اداره کل که در سال 1394 به اتهام همکاری با شرکت های کاغذی، اخذ رشوه، تبانی و جعل توسط سربازان گمنام شناسایی شده بودند، کیفرخواست تنظیم کرد. امام زمان (عج) و همکاران مراجع قضایی دستگیر و بازداشت شدند.

وی اظهار داشت: باند بزرگ فساد مالی با ثبت 258 شرکت کاغذی، صدور فاکتورهای نامعتبر و انجام فعالیت تجاری مجرمانه در زمینه واردات و صادرات کالا و سایر موارد مهم، از طریق فرار مالیاتی موجب اخلال در نظام اقتصادی شده است که متهم پس از اقدام به اقدام در این زمینه شناسایی و دستگیر شدند که توسط سربازان ایثارگر و گمنام امام زمان (عج) معرفی و با انجام تحقیقات مقدماتی در دادسرای انقلاب و انقلاب توسط مراجع مذکور دستگیر شدند و نتیجه تحقیقات در مرحله صدور کیفرخواست می باشد. و انشاءالله به زودی شاهد صدور احکام و برخورد قاطع و قانونی با عاملان و متهمان خواهیم بود.

محمدرضا محمدی در پایان با تشکر از دقت، هوشیاری و درایت سربازان گمنام امام زمان (عج) استان البرز، ضابطین محترم قضایی استان و کلیه کسانی که با تلاش شبانه روزی در زمینه شناسایی، دستگیری و برخورد قاطع با متجاوزین به نظام اقتصادی و حقوق دولت و ملت شریف ایران. وی از دولت مردمی آیت الله دکتر رئیسی برای ارائه معارف اسلامی مطابق با منویات مقام معظم رهبری، حضرت امام خامنه ای و سیاست مبارزه با فساد دولت مردمی تقدیر و تشکر کرد.

پایان/

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید