صهیونیست ها از شهادت می ترسند

مقامات و افراد صهیونیست در واکنش به عملیات استشهادی دیروز در تل آویو نتوانستند ترس خود را از چنین عملیاتی پنهان کنند.

به گزارش رجانیوس، عواقب و پیام های عملیات استشهادی جمعه شب در منطقه العاد نزدیک تل آویو که با کشته شدن سه صهیونیست همراه بود همچنان در محافل خبری و تحلیلی مطرح است.

به گزارش پایگاه خبری العهد، تأثیرات عملیات العد بر امنیت رژیم صهیونیستی ویرانگر بوده و این رژیم را در دوره تداوم بلاتکلیفی فرو برده و نگرانی صهیونیست ها از احتمال تکرار و افزایش آن را افزایش داده است. به ویژه اینکه این عملیات ها در شرایطی صورت می گیرد که تجاوزات صهیونیست ها به مسجد الاقصی و سایر حرم های اسلامی در فلسطین ادامه دارد.

العهد ادامه داد: پس از عملیات قهرمانانه اخیر در تل‌آویو که از نظر سبک شبیه به عملیات‌های دیگر بود، مقامات صهیونیستی نتوانستند نگرانی خود را پنهان کنند و وحشتی را که هنگام خواب بر آنها وارد شده بود پنهان کنند.

نفتالی بنت، نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی گفت: آنها برای کشتن ما آمده اند و هدفشان از بین بردن اخلاق ماست. او همچنین پس از گفتگوها و جلسات امنیتی مدعی شده است که عاملان این عملیات هزینه بالایی خواهند پرداخت.

بنی گانز وزیر امنیت رژیم صهیونیستی نیز عملیات العد را خطرناک خواند و گفت که عواقب جدی برای صهیونیست ها در پی خواهد داشت. وی افزود: «نیروهای امنیتی به زودی مسئولین این عملیات را مجازات خواهند کرد.

خاخام آریا مونک، مدیر انجمن خانه های گرم نیز در صفحه توئیتر خود نوشت که عملیات شهادت طلبانه جمعه شب باعث وحشت شدید شد و منطقه العاد را در وحشت نگه داشت.

  حق با ترامپ بود، ابرهای سیاه بر سر بایدن و دموکرات ها

آویگدور لیبرمن وزیر دارایی اسرائیل گفت: ما نباید در روز استقلال در خیابان‌های اسرائیل تسلیم شویم و این وظیفه ماست که با دردناک‌ترین ضربات پاسخ دهیم و امنیت اسرائیلی‌ها را بازگردانیم.

یایر لاپید، وزیر امور خارجه اسرائیل نیز اذعان کرد که شادی صهیونیست ها از سالگرد فاجعه ناگهان از بین رفته و اندوه و ترس جایگزین آن شده است. وی عملیات العاد را نگران کننده و ترسناک توصیف کرد.

نیر اورباخ، رهبر فراکسیون یمینا در پارلمان کنست نوشت: «روز افتخار ما با درد و اندوه فراوان به پایان رسید. «می دانم که نیروهای امنیتی تا زمانی که عاملان آن دستگیر نشوند آرام نخواهند شد.

امیر بوبوت، خبرنگار نظامی وب سایت عبری Walah نیز نوشت که سرویس های امنیتی و ارتش نگران این هستند که فلسطینی ها عملیات دیگری را انجام دهند. وی از صهیونیست ها خواست تا هوشیار بوده و هرگونه رویداد مشکوک را گزارش کنند.

در همین راستا و در ادامه ترس صهیونیست ها از شهادت، به نقل از شبکه 14 یهودی، اسحاق یوسف، خاخام معروف رژیم صهیونیستی نیز از شهرک نشینان خواست اسلحه به همراه داشته باشند. وی گفت: از همه کسانی که مجوز حمل سلاح و سلاح در دست دارند می خواهم به کنیسه ها بروند و از شهرک نشینان حمایت کنند.

افزایش عملیات های شهادت طلبانه و انفرادی در سرزمین های اشغالی در ماه های اخیر افزایش یافته است، در حالی که به گفته سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی اخیر خود در قدس، عملیات انفرادی تحول ویژه جدیدی برای فلسطینی ها است، امنیت و ضعف. رژيم صهيونيستي فاش شده است و چنين عملياتي براي رژيم تل‌آويو تحولي خطرناك است زيرا اين رژيم به اتاق عمل و امكانات ويژه نياز ندارد.

  مقدمه ای بر شایع ترین علائم عروق کرونر

دیدگاهتان را بنویسید