صهیونیست ها نگران آغاز انتفاضه جدید هستند

روزنامه صهیونیستی هاآرتص از نگرانی پلیس این رژیم از آغاز انتفاضه جدید در سرزمین های اشغالی پس از حمله به نوار غزه خبر داد.

به گزارش رجانیوز، روزنامه هاآرتص، نسخه تل آویو در گزارشی نوشت: در میانه عملیات غزه، پلیس اسرائیل در حال آماده شدن برای مقابله با شورش در شهرهای دارای جمعیت عرب است.

این رسانه صهیونیستی به فلسطینیان ساکن در سرزمین های اشغالی یادآور شد: در نبرد شمشیر قدس در سال 2021 در کنار مردم غزه بایستند و تاکید کرد: با توجه به اعتراضات سال گذشته، سطح تهدید افزایش یافته و پلیس (اسرائیل) در شهرهای عرب نشین در حالت آماده به کار است و سطح هشدار روی “B” تنظیم شده است.

هاآرتص با یادآوری نگرانی ذاتی صهیونیست ها از خیزش مردمی فلسطین نوشت: پلیس (اسرائیل) آماده باشید تا اطلاعاتی درباره احتمال اعتراض به دست آید.

این روزنامه تل آویو نوشت: «عمر بارلو» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (رژیم صهیونیستی/شبک) عصر روز جمعه از آمادگی 10 واحد پلیس ذخیره گارد مرزی اسرائیل برای هشدار به پلیس در صورت بروز اغتشاش در اسرائیل (سرزمین های اشغالی) خبر داد. .اسرائیل) کمک کند.

هاآرتص نوشت: پاسگاه های پلیس اسرائیل در شهرهای فلسطینی مانند لد، آقا، یافا و حیفا در پی اعتراضات سال 2021 که پس از حمله به غزه انجام شد، تقویت شده است.

چاپ انگلیسی روزنامه هاآرتص می نویسد: پلیس اسرائیل اکنون تمرکز خود را بر آماده سازی برای مقابله با حملات راکتی در مناطق جنوبی و مرکزی اسرائیل (سرزمین های اشغالی) گذاشته است.

  اتحاد تهران - مسکو چه کسی و چرا می ترسد؟

این روزنامه صهیونیستی اعلام کرد: برخلاف سال های گذشته، مقامات اسرائیلی مدعی هستند که پاسگاه های پلیس در شهرهای دارای جمعیت فلسطینی مجهز به ابزار ضد شورش هستند.

هاآرتص به نقل از مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی احتمال ورود حماس به جنگی جدید را بعید دانست و نوشت: عدم مجوز کار به کارگران غزه برای کار در اراضی اشغالی و توقف صادرات غزه به کرانه باختری اهرم هایی است که اسرائیل می تواند از آنها برای اعمال فشار استفاده کند. حماس از آن برای جلوگیری از درگیری استفاده می کند.

به گزارش ایرنا، جنگ «شمشیر مقدس» که جنگ مه 2021 رژیم صهیونیستی با غزه است، نقطه عطفی در کل تاریخ مقاومت فلسطین است، چرا که مقاومت فلسطین در این جنگ توانست مقتدرانه از خود دفاع کند. جرقه این جنگ پس از اقدام رژیم صهیونیستی برای بیرون راندن چند خانواده فلسطینی از محله شیخ جراح و مسجد الاقصی در سرزمین های اشغالی زده شد.

در این جنگ 11 روزه، گروه های مقاومت بیش از 4000 موشک به سمت شهرهای جنوبی و مرکزی سرزمین های اشغالی شلیک کردند که در نتیجه آن تعداد زیادی از صهیونیست ها کشته و زخمی شدند و شکست بزرگی برای رژیم صهیونیستی رقم خورد.

ارتش رژیم صهیونیستی از شامگاه دیروز (جمعه) حملات غیرانسانی جدید خود را به مناطق مختلف نوار غزه آغاز کرد که در نتیجه آن دست کم 11 شهروند فلسطینی از جمله یک کودک پنج ساله به شهادت رسیدند و بیش از 79 نفر دیگر. مصدوم شده بودند.

این جنایت جدید صهیونیست ها در نوار غزه با موجی از محکومیت جهانی به ویژه در جهان اسلام مواجه شده است.

  پنتاگون ارائه اطلاعات به اوکراین را رد کرده است

مقاومت فلسطین در پاسخ از شب گذشته تا صبح امروز شهرک های صهیونیست نشین در سرزمین های اشغالی را هدف حملات موشکی خود قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید