ضرب الاجل حماس برای رژیم صهیونیستی

به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه خبری رای الیوم، وی طی سخنرانی در مراسم سی و پنجمین سالگرد تاسیس حماس ضمن اعلام این مطلب فاش کرد که حماس چندین دور مذاکرات محرمانه با رژیم اشغالگر اسرائیل در این خصوص انجام داده است. از زندانیان

السنور همچنین در سخنرانی خود تهدید کرد که پرونده سربازان اسرائیلی که در دست گردان های قسام یزیدین شاخه نظامی حماس هستند برای همیشه باز نخواهد ماند.

وی ادامه داد: در این صورت راه دیگری برای آزادی اسرای فلسطینی خواهیم یافت.

السنور در این زمینه تاکید کرد: حماس هرگز رژیم اسرائیل را به رسمیت نخواهد شناخت. این هرگز اتفاق نخواهد افتاد، حتی اگر هیچ یک از ما زنده نمانیم.

السنوار البته در مورد ضرب الاجل تعیین شده از سوی حماس برای اسرائیل توضیح بیشتری نداد.

بر اساس این گزارش، حماس در این مذاکرات بر ضرورت آزادی زنان، کودکان و بیماران اسیر شده به سرکردگی ناصر ابوحامد و ولید دقای و تحویل اجساد گروگان‌ها و اسیران سابق در ازای آزادی آنها بحث و تبادل نظر کرد. دو سرباز اسرائیلی به نام افیرا منغاستو و هشام السید برجسته است.

حماس چهار نظامی صهیونیست در نوار غزه دارد اما تاکنون جزئیاتی از آنها منتشر نکرده است. دو تن از آنها در جریان تهاجم نظامی رژیم صهیونیستی به نوار غزه در تابستان 2014 به اسارت درآمدند و دو تن دیگر به نام های افیرا و السید پس از ورود به غزه در شرایط نامعلومی به اسارت نیروهای حماس درآمدند.

حماس سالگرد تأسیس خود را در 14 دسامبر (23 آذر) هر سال جشن می گیرد که طی آن گردان های عزالدین قسام رژه نظامی برگزار می کنند و در این رابطه راهپیمایی ها، نمایشگاه ها و جشنواره های سخنرانی برگزار می شود.

  علت اصلی تصادفات در روزهای بارانی چیست؟

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در سال 1987 توسط گروهی از رهبران اخوان المسلمین به رهبری شیخ احمد یاسین تأسیس شد.

دیدگاهتان را بنویسید