ضرورت توجه بیشتر در جذب اپراتورهای قطار شهری / خواب و استهلاک سرمایه در شرکت اتوبوسرانی تبریز

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز ، روحولا رشیدی با بیان اینکه باید در انتخاب رانندگان و تکنسین های قطار شهری دقت بیشتری به خرج داد ، افزود: از آنجا که شرایط بسیار سختی برای جذب خلبان وجود دارد ، چنین شرایطی باید برای جذب رانندگان استخدام شود. و تکنسین ها “یک قطار شهری نیز وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه باید نسبت به معیشت این رهبران علاوه بر دقت در انتخاب دقت شود ، تصریح کرد: شهرداری و سازمان قطار شهری باید در این زمینه ها بسیار دقت کنند.

رشیدی همچنین بر لزوم به روز رسانی شرکت حمل و نقل عمومی و اتوبوس تبریز تاکید کرد: مینی بوس هایی که در پارکینگ این شرکت هستند ، تحقیقات متوقف شده باید در مناطق محروم و مناطق نیازمند خدمات حمل و نقل عمومی مورد استفاده قرار گیرد تا پایتخت بیدار شود و از استهلاک آنها جلوگیری شود. ماشین ها.

رئیس کمیسیون عمران در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه لازم است حمل و نقل بار کاملاً کامیون ها را شناسایی کند ، گفت: شناسایی وانت بار و ایجاد لودر در صورت نیاز باید در اولویت ها باشد. “

علیرضا نوای باغبان همچنین گفت: اکنون 100 میلیارد تن پول در حساب شرکت واحد است و 200 میلیارد تن اوراق توزیع شده است و ما باید در جهت خرید حداقل 100 یا 200 اتوبوس حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه اگر سیاست ما خرید اتوبوس است ، می توانیم آن 300 میلیارد تن را نیز افزایش دهیم ، گفت: 3 اتوبوس که از قرارداد قبلی شهرداری با ایران هدرو باقی مانده است ، با همان 100 میلیارد تن قابل خرید است.

  گروسی: می توان با ایران در مسائل مهم امنیتی پیشرفت کرد

باغدار با بیان اینکه باید شهرداری را موظف به پرداخت قبض خرید 200 دستگاه اتوبوس کنیم ، گفت: این قرارداد باید در اسرع وقت منعقد شود و بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی را ادامه دهیم.

انتهای پیام / 60001


دیدگاهتان را بنویسید