طرح بازگشت حجاج از منا به مکه تشریح شد

به گزارش رجانیوز، رئیس واحد ترافیک و حمل و نقل بین شهری ستاد در مکه مکرمه گفت: انتقال تمامی زائران از منا به مکه مکرمه در دو مرحله انجام می شود که مرحله اول آن از ساعت 24 عصر یکشنبه یازدهم ذی آغاز می شود. الحجه .

ابوالفضل نوفرستی روز یکشنبه (28 تیرماه) با اشاره به طرح بازگشت زائران ایرانی از منا به مکه گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، بازگشت زائران کشورمان از منا به مکه در دو مرحله انجام می شود.

وی با بیان اینکه مرحله اول عملیات انتقال زائران بعد از ساعت 24 امشب (11 ذی الحجه) با 80 دستگاه اتوبوس انجام می شود، گفت: بر اساس پیش بینی زمان انتقال زائران تا ساعت 3 بامداد روز 12 ذی الحجه ادامه خواهد داشت. الحجه.ذی الحجه.

نوفرستی با بیان اینکه برخی از زائران برای بازگشت از منا به مکه مکرمه پیاده روی را انتخاب کردند، تصریح کرد: زائران باقی مانده در منا صبح فردا (12 ذی الحجه) رمی جمرات خود را انجام می دهند و با 170 دستگاه اتوبوس جابجا می شوند. بعد از اذان ظهر شروع می شود.

رئیس واحد ترافیک و حمل و نقل بین شهری ستاد در مکه مکرمه به زائران توصیه کرد: با توجه به اینکه طرح انتقال کاروان به تدریج اجرا می شود، زائران با صبر و حوصله به همراهان خود کمک کنند و از تردد و ازدحام غیرضروری در جاده های اصلی خودداری کنند تا تداخلی در مسیر ایجاد نشود. تجارت. ترافیک ایجاد نکنید.

  طی یک هفته 56 نفر به ویروس کرونا و 7 نفر در بیمارستان های شهرستان بابک بستری شدند

دیدگاهتان را بنویسید