طعم دلارهای عربستان در دندان فارسی زبانان غیر ایرانی

گروه فرهنگی – رجانیوز: این افراد که خود را به عنوان روزنامه نگار معرفی می کردند، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کشور و دیگر بازیکنان را متهم کردند که در تیم کشوری حضور دارند که زنان، زندگی، آزادی یا «آسیب های» مورد نظر آنها را نادیده گرفته است.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش مهر، انقلاب ۵۷ مردم ایران در آستانه ۴۴ سالگی قرار دارد و این سال ها فراز و نشیب های زیادی را به خود دیده است. از تحولات اقتصادی گرفته تا تحریم های وحشیانه، اما مثل همیشه این مردم ایران هستند که پیروز و سربلند هستند و از این طوفان ها عبور کرده اند تا جوانه انقلاب به درختی تنومند روییده است.

اما در دو ماه اخیر عده ای به بهانه آزادی زنان و تساوی حقوق زن و مرد، بذر شورش های جدیدی را در کشور کاشتند. از آسیب هایی که به بهانه سلب زندگی، آزادی و امنیت به اموال عمومی وارد شد را کنار بگذاریم. کشور ما در یکی دو هفته اخیر در یکی از فرصت های حضور در مجامع بین المللی قرار گرفت. جام جهانی!

شاید نام جام جهانی برای خیلی ها خوشحال کننده باشد و یادآور اتفاقات موفق تیمشان باشد، اما بعد از حضور ایران در جام 2022 یک چیز را به یاد ایران و ایرانی می اندازد و آن وطن پرستی یک فرد آشکارا ایرانی است. میهن پرستانی که طعم دلارهای عربستانی «ایران اینترنشنال» یا وعده های انگلیسی شبکه هایی مثل بی بی سی و «من وتو» را زیر دندان چشیدند و از ابتدای حضور ایران در قطر و جام جهانی فوتبال، به سمت خود چرخیدند. توجه به تشویش اذهان عمومی ایرانی ها و تخریب روحیه بازیکنان ایرانی.

* زمانی که انگلیس غاصب خیرخواه ما شد و عده ای آنها را باور کردند!

تقریبا چند روز مانده به اولین بازی ایران مقابل تیم انگلیسی، فشار فضای مجازی آغاز شد و شبکه هایی مانند Man and You، BBC و ایران اینترنشنال ویدئوهایی از قربانیان خیالی اغتشاشات اخیر در کشور را بارگذاری کردند و از این طریق سعی در تاثیرگذاری بر افکار عمومی داشتند. . از طرفی شبکه مرد و تو در بسیاری از برنامه ها افرادی را روی آنتن می برد که با گریه و نفرین برای تیم ملی آرزوی باخت می کردند. افرادی که در مصاحبه های از پیش تعیین شده تک تک دیالوگ های خود را به وضوح حفظ کرده اند و در قالب پروژه تحول رسانه ای به رسالت خیانت خود می آیند.

این افراد که خود را به عنوان روزنامه نگار معرفی می کردند، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کشور و دیگر بازیکنان را متهم کردند که در تیم کشوری حضور دارند که زنان، زندگی، آزادی یا «آسیب های» مورد نظر آنها را نادیده گرفته است. در حالی که خودشان نماینده کشوری به نام انگلستان بودند که در جنگ جهانی اول با اشغال ایران، نسل کشی ده میلیون ایرانی را انجام داد. به دلیل غربی بودن، در بسیاری از داستان ها به وضوح به تیم ملی فحش می دادند و آرزوی شکست بازیکنان را داشتند. انگلیسی های مقیم ایران و قطر هر کاری کردند تا ایران مقابل این تیم شکست بخورد. بنابراین در اولین مسابقه شاهد حضور آنها در کمپ تمرینی و سر دادن شعارهای فوق العاده رادیکال بودیم.

  Jääkasiino on Saksamaal litsentsi alusel legaalne online-loterii

خبرنگاران این سه شبکه با حضور در نشست خبری تیم ملی کشورمان با طرح سوالاتی در خصوص توسعه کشور تلاش کردند فوتبال را به یک کارزار سیاسی تبدیل کنند. این افراد که خود را به عنوان روزنامه نگار معرفی می کردند، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کشور و دیگر بازیکنان را متهم کردند که در تیم کشوری حضور دارند که زنان، زندگی، آزادی یا «آسیب های» مورد نظر آنها را نادیده گرفته است. در حالی که خودشان نماینده کشوری به نام انگلستان بودند که در جنگ جهانی اول با اشغال ایران، نسل کشی ده میلیون ایرانی را مرتکب شدند. جنگ جهانی دوم جای خود را دارد.

و نمیدانستند که اصلی ترین «مزایای» ملت ایران کودتای 28 مرداد 1332 و سرنگونی دولت محمد مصدق، هفت دهه غارت نفت ایران، امتیازات دارسی و رویتر است. که انگلیسی ها با اتکا به آنها همه چیز ایران را غارت کردند. جدایی افغانستان، بلوچستان، بحرین و بخش‌های غربی ایران، خرابکاری و ترور دانشمندان هسته‌ای که رئیس MI6 به ​​صراحت اعلام کرد برای توقف توسعه هسته‌ای کشور با عملیات جاسوسی انجام شده است، نمونه‌های بارز دیگر خدمات دلسوزانه است. انگلستان به مردم ایران که هر کدام یک کتاب است مطالب مفصل و جامعی می خواهد.

انگلیس از تمام تاکتیک ها برای ایجاد جنگ روانی علیه ایران و انحراف افکار عمومی هواداران تیم ملی کشورمان در همان بازی اول استفاده کرد. او حتی اعلام کرد که همه بازیکنانش برای حمایت از آزادی برخی وطن پرستان در زمین بازی زانو خواهند زد. در حالی که باید چهار دهه غارت و چپاول این کشور را در مقابل ملت ایران خم کرد!

طعم دلارهای عربستان در دندان فارسی زبانان غیر ایرانی

عکس قدیمی؛ سربازان انگلیسی که از تأسیسات نفتی انگلیس در ایران محافظت می کنند

* خوشحالی ایران باخت مقابل انگلیس خوب است اما خوشحالی برد مقابل ولز بد!

در هر صورت بازی اول با همه فراز و نشیب هایش به پایان رسید و تیم ملی جمهوری اسلامی ایران مقابل انگلیس تسلیم شکست شد. اما در بازی دوم مقابل ولز، شاگردان کارلوس کی روش بازی بسیار جذابی را ارائه کردند. حالا جو خیلی خوبی در ورزشگاه حاکم بود و می توان گفت که جمعیت حاضر در ورزشگاه یک صدا ایران را تشویق کردند. ایران در این دیدار در دقایق پایانی موفق شد با نتیجه 2 بر صفر از سد یکی از جزایری که روزگاری متعلق به انگلیس بود بگذرد و حتی شانس صعود به مرحله بعد را پیدا کند.

  آمریکایی ها می خواهند به ایران خودرو صادر کنند!

بلافاصله پس از پیروزی تیم ملی ایران، شادی وصف ناپذیری در بین مردم ایران ایجاد شد و خیابان های تهران و سایر شهرهای ایران مملو از جمعیت و شیرینی و شادی بود، تشویق تیم ایران و پرچم کشور در کوچه پس کوچه ها طنین انداز شد. اما رسانه های فارسی زبان که عناصر خود را در ایران به سوگ مهسا امینی و قربانیان دروغین آشوب دعوت می کردند، ایران را به خاطر این شادی محکوم کردند. گناهی که چند روز بعد با شکست ایران مقابل آمریکا «مرتکب» شدند!

درست در لحظه ای که مردم کشور بابت پیروزی تیم ملی مقابل ولز غرق در شادی و خوشحالی بودند، شبکه های سعودی و انگلیسی و در واقع سربازان جبهه رسانه ای بین المللی یهود بیکار ننشستند و شروع به هدایت کردند. عملیات روانی بر روی عوامل خود با مضمون «مردم ایران عزادارند» و دلیلی برای شادی نیست» درست زمانی که مردم کشور از پیروزی تیم ملی مقابل ولز در شادی و خوشحالی بودند. شبکه های سعودی و انگلیسی و در واقع سربازان جبهه رسانه های بین المللی یهود دست به کار ننشستند و شروع به انجام عملیات روانی در این زمینه توسط عوامل خود کردند و گفتند که «مردم ایران غصه دار هستند و دلیلی برای این کار وجود ندارد. شاد باشید» و اگر آن روز به صفحات مجازی سر می زدید، داستان هایی را می دیدید که این مطالب را یکی پس از دیگری منتشر می کنند و شادی پیروزی ایران مقابل ولز را کاری مذموم می دانند.

به هر حال بازی ایران با ولز تمام شده و تیم ملی کشورمان خود را برای بازی با آمریکا آماده می کند. همه ساکت بودند. انگار غذای شبکه های غربی تمام شده بود و نتیجه جنگ رسانه ای دو ماهه آنها علیه ایران یک شبه به یک پول بادآورده تبدیل شده بود.

اما در این میان، برای کوتاه کردن ماجرای این چند روز که مرور می کنیم، به دروغ های شبکه های غربی درباره شکنجه یا اعتصاب غذای حسین رونقی که با راه اندازی کمپین اعتصاب غذای ساختگی و … شکنجه ساختگی در زندان توسط برادرش، توجه رسانه های متخاصم و ضد مردمی را به خود جلب کرد. به دلیل شادی پیروزی ایران مقابل ولز، رونقی با قید وثیقه از زندان آزاد شد و نه تنها چهره و قیافه او شباهتی به کسانی که اعتصاب غذا و شکنجه کرده بودند نداشت، بلکه بسیار سالم بود. یکی از پاسخ های کوبنده ایرانیان واقعی و حامیان مسلمان ایران در فضای مجازی، مقایسه عکس های روحانی با دیگر زندانیان خارجی بود که واقعاً اعتصاب غذا کرده بودند و چیزی جز پوست و استخوان از بدنشان باقی نمانده بود!

  مجلس واردات خودرو را ممنوع نمی کند

* طعم شیرین دلارهای عربستان زیر زبان فروشندگان خارجی که فارسی صحبت می کنند اما…

به هر حال نوبت به تقابل پلنگ های ایرانی و تیم آمریکا می رسد. در این دیدار ایران در دام آمریکایی ها افتاد و بازی را با نتیجه یک بر صفر واگذار کرد و حضور خود را در جام جهانی 2022 بسته بود اما بلافاصله پس از پایان بازی در حالی که بازیکنان تیم ملی اشک می ریختند عده ای میهن پرست آمدند. به خیابان آمدند و شروع به رقصیدن کردند و سرگرم شدند. کسانی که عزادار شدند!

اکنون شبکه های انگلیسی، سعودی و صهیونیستی نیز کانال جدید خود را یافته اند و ویدئوهای جدیدی را با پوشش جامع شادی هموطنان و عوامل خود در شهرهای مختلف بارگذاری می کنند. ویدیوهایی که در آن مردم جملات زیر را دارند: «خوشحالی مردم ایران از پیروزی تیم آمریکا; دمتون گرم که دل ما رو شاد کنید دعای ایرانیان پشت سرت بود ایول».

از شامگاه سه‌شنبه که ایران از بازی خارج شد، بسیاری از منافقین اسرائیلی، عربستانی و آلبانیایی فیلمنامه از پیش تعیین شده را بازی می‌کنند و مشغول نوشتن و ارسال نظرات در فضای مجازی شده‌اند. اگر آدرسشان را جویا شویم با جملاتی مثل: «خدایا شکرت که باختی، خیلی دعا کردیم» و… شاهد حرکات جدیدشان هستیم.

علیرغم شکست ایران در مقابل آمریکا و خداحافظی در جام جهانی، عوامل سلطنت طلب و ضد ایرانی شبکه Man and You، شبکه های انگلیسی و آمریکایی مانند بی بی سی و سی ان ان و شبکه عربستانی ایران اینترنشنال که با دلار بنسلمان تامین می شود. ، آیا نتوانستند به طور کامل به هدف خود برسند. رسیدن به مقصد از پیش تعیین شده. تزلزل آنها این روزها گواهی بر این است که نتوانستند آنطور که می خواستند بین صفوف مردم ایران فاصله ایجاد کنند و نتیجه جنگ روانی تمام عیار دو ماهه آنها با مردم ایران با اتحاد ملی پوشان است. ، قرائت سرود ملی توسط آنها که تلاش زیادی برای انجام این کار کردند و ایران را بردند، مقابل ولز خنثی شد. اما همانطور که می دانیم، دلارهای عربستان همچنان انگیزه آنها را برای ادامه فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید